Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Együttalvásnàl hogy véded ki...

Együttalvásnàl hogy véded ki a leesést?

Figyelt kérdés
Nagyobb baba esetén aki már forog, kúszik vagy már mászik is. Pl éjszaka hogy mentek ki pisilni? 😀 Párnát raktok a helyetekre hogy le ne guruljon? Mellettem alszik a babàm, a falhoz van tolva az ágy, így az egyik oldal megoldva, a másik oldalon meg én vagyok, de már félve megyek ki pisilni. Hiába rakok párnát aggódom hogy majd idővel ezen is átmászik. Forog de még nem kúszik, ha keresi a cumit hasra szokott fordulni, úgy kell visszagörgetnem mert szegény nem tudja hogy került abba a helyzetbe…😀
ápr. 23. 18:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Követem, ha nem gond. Nálunk a lábunkhoz szokott menni, onnan viszont le tud esni.
ápr. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
66%
Igen, párnát rakok. Érzi a fiam, hogy ott van és nem próbál átfordulni rajta, ő már 2 éves.
ápr. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%

Vannak ilyen óriás diszparnaim, azokat raktam napközben.

Éjjel meg felrurtam a paplant ha kimentem.

Egyszer sem gurult le, már két éves.Most már lemászik elég régen.

Illetve egyszer esett le, de akkor sem azért mert nem voltam ott..

Éjjel lemaszott az ágy végébe a labunkhoz és onnan esett le.

A sirasra ébredtem, de szerencsére nem lett baja.8 hónapos volt akkor.

ápr. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
*feltúrtam
ápr. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
56%
Párnát, paplant odarakom.
ápr. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
72%

Párnát raknék oda,de mi 3-an aludtunk egy ágyban, baba belül, én középen, férjem kívül. Így még volt egy plusz védelmi vonal. Egy ideig babafészek is volt, de amikor már tudott direkt kimászott belőle.

Mikor altatom akkor csak egyedül vagyok vele, olyankor kívülre fekszem, addig nem megyek sehova.

ápr. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Az én oldalamon leesésgátló van.

A párnán, takarón simán átgurult.

ápr. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Leesesgatlo. Nonszensz hogy este nem mozdulsz el mellőle. Hogy tudod így elengedni magad és a férjeddel lenni?
ápr. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
31%
Mi pl nem akarjuk a szülői ágyba szoktatni, de mivel parás vagyok így ágyhoz csatlakoztatható bölcsőt veszünk és így fog velünk aludni. Annyira nem is biztonságos amúgy ha veletek van egy ágyban a baba
ápr. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
86%

Matracon alszunk a foldon, igy.

A parna, takaro termeszetesen nem egy komoly akadaly, az a gyerek, amelyik at akar maszni rajta, siman megoldja. Amelyik nem, na az valoban nem, de ebben ugye nem lehet bizni :D

ápr. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!