Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Együttalvás babával?

Együttalvás babával?

Figyelt kérdés
tapasztalatokra, véleményekre lennék kíváncsi azoktól akik együtt aludtak a pici babájukkal (next to me-vel vagy anélkül), hogy meddig aludtatok vele, mikor és miért döntöttetek úgy hogy most már a saját kiságyában van a helye, nehéz volt e az átszoktatás, és mik voltak a pozitívumok, negatívumok, úgy érzitek jobb volt e így a babának vagy ha újra kezdhetnétek akkor máshogy csinálnátok?
2018. márc. 17. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

Harmadik gyerek is velünk alszik.

Igény szerint szoptatom, és így tudok én is aludni. Az altatás se gond: este 8-kor mellénk bújik, cicizik, reggel 7-kor kel.

Akkor éreztem úgy, hogy ideje a saját ágynak, mikor már cici nélkül aludtak el és legalább hajnalig aludtak egyben. Ezenkívül biztonságosan tudtak le-föl mászni egyedül az ágyról.

Este a rituálé ugyanaz: 7-kor vacsora, fürdés, mese. Összebújás már a saját ágyban. Pár nap alatt megszokják.

2018. márc. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Baba öbölnek hívják amúgy

☺️

Pont fél éves a lányom, együtt alszunk az első perctől. Nagyon kényelmes, szerintem biztonságos is, és nagyon jó a baba-mama kapcsolatnak. A hordozóház és az lll.hu oldalán lehet róla olvasni

2018. márc. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

De szerettem én is :) régi szép idők :) ( babaöböl )

1 éves kora után aludtunk külön.

2018. márc. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A kérdező szerintem erre gondolt 😄

[link]

2018. márc. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem jo otlet egyutt aludni a babaval a ferj mellett, mert az amugy is lecsokkeno hazaseletet kb a 0-ra fogja redukalni. Semmi baja nem lesz a gyereknek, ha par meterrel odebb, a sajat agyikojaban alszik!
2018. márc. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
47%
Köszönjük, a házaséletünk szuper (másik szoba) de a gyerek mellett aludni bizony jót tesz anyának (kipihentebb) és babának (jól táplált, jól alvó, jól kötődő) is 🙂
2018. márc. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!