Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Egy éves babám szeretném...

Egy éves babám szeretném levalasztani, kinek mi vált be?

Figyelt kérdés
Főleg a cicin altatás jelent problémát, de máshogyan nem tudom elaltatni. Hiába próbáltam, semmi nem jó és emiatt úgy érzem teljesen kudarcot vallottam... kérlek ne itéljetek el, de úgy érzem a leválasztás segítene csak... volt valaki hasonló helyzetben? Annyi infó még hogy apuka éjjel dolgozik így ilyenkor egyedül vagyok vele.
máj. 22. 11:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mind a 2 gyerekem 1évesen választottam le. nekem eddig ment lelkileg.


Elsőnél az összebújás segített és a kitartás. Volt, hogy összebújva is elaludt, de sokszor volt, hogy sétálva ringattam el.

Kb 1 hét volt nehéz, sokszor együtt sírtam vele. De gyűlöltem szoptatni, így nekem "megérte" ez az 1hét szenvedés.


Második elfogadta a cumit helyette, így ott könnyebb volt.De itt is kellett az eltökéltségem.

máj. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

1 hónapja választottam le a 14 hónapos kisfiam. Egyik este a mese olvasás után úgy döntöttem, hogy nincs cici, elég volt. Már harapott is néha, nagyon nyűg volt. Főleg, hogy már mindent eszik 8 hónapos kora óta.


Szóval egyik este nem adtam oda a cicit, volt sírás, kb 40 percig. De sokat beszéltem hozzá, simiztem, elmondtam neki a kedvenc verses meséjét sokszor egymás után.

Éjszakai ébredésénél a vizes kulacsát adtam oda, simán elfogadta. Ivott és visszaaludt.

A nappali alvás sima összebújással sikerült, meg egy kis nyűglődéssel.


Másnap este csak 10 perc nyűglődés volt.


Most már simán csak összebújunk esténként a mese után. Ébredni ugyanúgy ébred egyszer-kétszer, de iszik a kulacsból és alszik tovább.

máj. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Akik leválasztottátok.


Utána tápszert is adtatok még neki egy ideig? Az én kisfiam még csak 5 hónapos, csak anyatejes, szerencsére gördülékenyen megy minden de én már nagyon belefáradtam. Ugyanígy csak cicin alszik, a cici miatt éjszaka is 5-6x ébred, nagyon ritkán tudom elaltatni anélkül de akkor is csak magamra kötve hordozóban. Ilyen ütemben úgy érzem nem fogom tudni ezt csinálni 1 éves koránál tovább. Köszönöm ha segítetek a válaszaitokkal.

máj. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!