Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Babám 13 hós és már csak...

Babám 13 hós és már csak reggel szopizik 1 ciciből. Lassan leválasztja magát? Meddig szoptattatok?

Figyelt kérdés
2009. dec. 12. 18:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Én tudatosan készültem, hogy 1 éves korig szeretném szoptatni és az 1 éves kora előtt 1 héttel nem adtam neki oda többet. Kicsit keresgélt, de nem érdekelte. Folyamatosan csökkentettem a szopik számát eddig. Szerintem teljesen normális 1 éves korig, utána inkább lelki függőség.

A kolléganőm szintén 13-14 hós korig szoptatott, de a fia inkább már csak megharapta és "kiröhögte", úgyhogy elképzelhető, hogy nektek is eljött a leválasztódás időszaka.

2009. dec. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már én sem bánnám, mert bizony néha harap és végre már fogyni szeretnék.... Csak biztos akarok lenni benne, hogy már nem kéri, nem akarom elvenni tőle. Annyit szenvedtünk az elején, hogy legyen tej, hogy lehet hülyeség, de csak akkor akarom abbahagyni, ha biztosan nincs már rá szüksége. De én sem akarom már sokáig húzni, max január vége. Ezért remélem, hogy addig leszokik magától.
2009. dec. 12. 21:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet, le fog szokni.

Én 14 hósan választottam le kistesó miatt.

2009. dec. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!