Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Már nem tudom rászokatni?

Már nem tudom rászokatni?

Figyelt kérdés
Kisfiam 9hónapos,és eddig nem volt se cumink,se plüssfiguránk amivel aludjon.Ma Anyukámmal aludtak délben,és nem sikerült visszaaltatnia,és azt mondta hogy nem jól neveltem az alvásra.Már kicsi korában kellett volna cumival altatnom.Mi úgy szoktunk,hogy cicin elalszik,aztán ha ébred vissza cici,és alszik tovább.Szerintetek is rosszul csináltam?
2013. máj. 22. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát,lehet...

Az enyém most 5 hós.Ő is cicin alszik el,de ha felébred akkor cumi a szájába,és vissza is alszik.

Van olyan,hogy ha nagyon fáradt,csak beteszem a kiságyába,cumi a szájába és el is alszik. :)

2013. máj. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az én fiamnak egy kezemen meg tudom számolni, hogy hányszor volt cumi a szájában. És nem azért mert nem akartam neki adni, egyszerűen kiköpte nem kellett neki. Ő is sokszor aludt el cicin, nem mindig, ha ébredt éjszaka cicit kapott, pedig nem evett, mert kb 2 perc után aludt is.

Amióta leszokott a ciciről nem ébred éjszaka, és simán elalszik máshogy.

2013. máj. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk délelőtt mikor elfáradnak elalszanak maguktól délután kajcsi cumi és odafekszem melléjük. Este fürdetés tápszer majd villanyoltás akkor már nem is kell semmi. Tudják h olyankor alvás van. Annyi h csak sötétben tudnak elaludni.
2013. máj. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

örülj neki h nem szoktattad a cumira!

az én fiam amig nem kapott cumit végig aludta az éjszakát, amióta van azóta 3 4 óránként fel kel érte!

van egy plüsünk is azt nagyon szereti ha nem tud elaludni, hozzábújik megnyugszik és nem sokkal utána el is bobiskol!

nem késő rászoktatni mi is 9 hónaposan szoktunk rá.

de a cumit én nem támogatom.

de a Te/Ti döntésetek

2013. máj. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves 2.válaszoló!Már mástól is hallottam,hogy ha nem cicizik,akkor majd végig alszik éjszka,de ez miért van szted?Mit vacsizik a babád?Esetleg az jobban eltelíti és már azért nem ébred?Igy hogyan alszik el?Hogyan hagyta el a cicit?Nagától?Köszi a segítséget
2013. máj. 23. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!