Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mit csinálok rosszul?

Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
2. Babám majdnem 4 hónapos (anyatejes), a 3 hós státuszon volt 7,5 kg (3220 grammal született)....szóval jó súlyban van. Napközben szépen beállt a 4 óránkénti evés. Gyakrabban nem is tudom etetni, mert nem fogadja el. Az éjszakákkal gond van...sokáig felkelt 3-kor, evett és hol aludt, hol nyüglődött...egy hete történt, h felébredt 3- kor, nem akart enni, felébredt rá két órára, nem akart enni. Legközelebb csak reggel evett. Ebből, és a súlyából következtetve gondoltam/lom, h nem éhes. Ezért úgy döntöttem, h megpróbálunk leállni az éjszakai evéssel, mert amikor még evett, akkor is csak néhány kortyot. Egy-két napig ment is. Felébredt, majd egy kicsi nyügylődés után aludt tovább. Az elmúlt éjszakák viszont horrorisztikusak voltak...nem is tudom, hányszor kelt...hozzáteszem cumival alszik, és még nem mindig találja meg a kezét, amikor felébred, hogy megnyugtassa magát. Mit csináljak? Várjak ki, hátha beáll, vagy próbáljam továbbra is mellre tenni éjszaka?
2013. máj. 29. 13:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Te is látod, hogy felesleges ciciztetni éjszaka. Ez ilyen, nekem inkább az elsönél volt ilyen, de csak rövid ideig, majd eltünt, és megint ilyen lett, ez így váltakozott. Másodiknál sokkal ritkábban (szerencsére) van, de nála is elöfordult már ilyen.
2013. máj. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy mennyire mást látunk bele ugyanabba a sztoriba:).

Mert nekem meg pont az ötlött fel, hogy látszik, hogy nem enni kel el éjjel a baba, hanem az anyukája kell neki, magyarul attól, hogy konkrétan nem eszik, még ébred. Ami egyébként tök normális. Én mellre tenném, ha úgysem tart sokáig, és neked nem fárasztó, akkor miért ne. Mert azt jól értem, hogy amíg adtál cicit egyszer ébredt és aludtatok, mióta nem, azóta többször ébred?

2013. máj. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos attól, h eszik nem nyugodtabb, sőt csomót szokott tekeredni...es az éjjel 3 helyett már korábban is ébred, ergo többször kel éjjel, mint "kisebb" korában.:-( ráadásul, ha megetetem éjjel, akkor nem hajlandó reggel szopizni, ami az egész napirendet borítja...
2013. máj. 29. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!