Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » S. O. S. Miképpen altassam a...

S. O. S. Miképpen altassam a gyerkőcőt?

Figyelt kérdés
Hónapok óta megy a húza vona az altatással,az én fiam 21 hónapos,katasztrófálisan nem alszik el este!!Már mindent megprobáltam jól beevett,aztán kicsivel elöbb mint ahogy lefekszik,ivás nem ivás tévé nem tévé sötét,kicsi fény tehát minden.Nem tudom mit tegyek már.Van hogy 2 óra ez az esti altatás dolog:(
2013. jún. 7. 12:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Délután alszik? Meddig?
2013. jún. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
tényleg fontos lenne tudni,hogy a nappali alvás mettől meddig,hányszor?
2013. jún. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Sorry azt nem írtam!

Bölcsibe jár és alszik kb déltől fél 2 max 2.

Ha otthon van hétvégén is így van kb másfél vagy két órát alszik.Legkésöbb 2 kor fennt van.

2013. jún. 7. 12:34
 4/11 anonim ***** válasza:
Mikor alszik el így este?
2013. jún. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Hát én azért csináltam egy rendszerességet neki már amennyire lehet!!

Többnyire 8 körül már viszem altatni(az is benne van hogy tudom hogy még 2 óra mire elalszik).

Tegnap még durvább volt konkrétan 3 óra volt fél 8-tól fél 11-ig:(((

2013. jún. 7. 12:36
 6/11 anonim ***** válasza:
Az én fiam 20 hónapos, régen ő is 8-kor aludt, aztán előjött nálunk is, hogy másfél-2 óra volt egy altatás, mióta 9 után viszem aludni fél órán belül elalszik, de van hogy 10 perc alatt. Mondjuk nálunk nem gond, ha későn kel reggel.
2013. jún. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Igen egy darabig nálunk is ez ment hogy jó még játszál meg még legyél fennt hátha álmosabb lesz.9-10 kor vittem de még akkor sem dőlt ki annyira sajna.

Igazából azért probáltam a 8-at mert még mi a párommal ilyenkor vacsizunk meg vagyunk együtt,beszélgetünk stb.

2013. jún. 7. 12:44
 8/11 anonim ***** válasza:
És álmosnak látod este?
2013. jún. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát igazából igen,tegnap is ült anyum ölébe majd elalust dörzsöli a szemét meg létszik hogy koki,nahh mondom akkor go aludni.Persze ezután jött a 3 óra még.
2013. jún. 7. 13:19
 10/11 anonim ***** válasza:
nem lehet,hogy mégis felpörög estére?
2013. jún. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!