Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogyan szoktassam rá a 20...

Hogyan szoktassam rá a 20 hónaposomat h ne csak velem aludjon el?

Figyelt kérdés
16 hónapos koráig este szopizott, így ugye csak én tudtam lefektetni, ezt megszokta. Délután és este is simán elalszik egyedül, délután mese után, este tejivás után. most próbáltuk h Apa vigye este aludni, de nem sikerült. Ki hogy csinálná?
2013. júl. 1. 12:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha nem órákig tartó sírás van belőle, próbáljátok következetesen apával.

Esetleg, hogy mindketten ott vagytok, aztán pár nap után apa próbálja egyedül.

2013. júl. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én is arra gondoltam h megpróbáljuk ugy h este apával issza a tejet és én is ott vagyok, én takarom be, aztán szép lassan napok után egyre kevesebbet megyek be.
2013. júl. 1. 13:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Nalunk ilyen idos korban ez meg nem ment..2 eves kora utan ertette meg hogy pl anya most elmegy dolgozni majd mamaval alszol el..viszont meg mindig csak ugy megy ha lefektetes elott jo fel oraval mar"eltunok"ameddig lat tudja hogy ott vagyok nem hajlando nelkulem..persze minden gyerek mas ez az en tapasztalatom..az en gyerekem ilyen.
2013. júl. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
esetleg próbáld meg azt, hogy add oda a kicsinek az egyik pólódat, hogy azzal aludjon hogy érezze az illatodat.
2013. júl. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

most mi is várun k még, sose erőltettem semmit nála, lehet pár hét múlva megpróbáljuk az begyütt fektetést.


Szerintünk is az a baj hogy lát engem, csak ez pont este volt, nem tudtam eltűnni.


A pólót megpróbáltuk egyszer más oknál fogva, akkor nem sikerült, kidobta az ágyból, lehet majd most megint bevetjük.


Köszi mindenkinek.

2013. júl. 2. 09:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Én azt tapasztaltam, hogy akkor, ha én is jelen vagyok, kellek. De nem ám a másik szobában, okosak ők:), hanem valóban elköszöntem és elmentem itthonról(jó kis esti séta, kocogás, még ól is jött:) ). Ha ez megvolt, apa is el tudta altatni(meg a nagyik, dédik). Bele telt pár hétbe, míg velem is el tudott aludni szopi nélkül, illetve apával úgy, hogy én is a lakásban vagyok:).
2013. júl. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!