Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktassam 3 hónaposoma...

Hogyan szoktassam 3 hónaposomat a kiságyhoz? Többi lent!

Figyelt kérdés
Nagyon hasfájós baba, és valahogy úgy alakult hogy mellettünk aludt amióta hazahoztuk a kórházból. Hasa sajna még mindig fáj, éjjel is sokszor kel, van hogy 4-5-ször is. Milyen hatékony módszerrel tudnám elérni hogy az ágyában aludjon el. Mert elaludni se nagyon tud még magától, csak ringatás, cici, meg hasonlók! Cumit nem fogad el!
2011. dec. 3. 09:59
 1/3 anonim ***** válasza:
HA elalszik a cicin, és beteszed a kiságyba az nem jó?! Vagy nem akarod cicin altatni?! Az enyém 4hónapos másképp nem alszik el csak cicin, de én mondjuk nem bánom ez van, majd később ráér megtanulni egyedül elaludni :-)Ja és én is próbálkoztam a cumival UTÁLJA kiköpi , szóval ezért maradt a cici...
2011. dec. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy nem a kérdésre válaszolok, de miért kell átszoktatni? Még nagyon pici, főleg ha a hasa is fáj, éjjel ébred, neki is és neked is jobb, ha nem kell állandóan felkelni hozzá, hanem ott van melletted. Bőven ráér még külön ágyba tenni.
2011. dec. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 xStefix ***** válasza:

Egyetértek, én se nagyon értem, miért kell egyedül aludnia? Ugyan nem írtad, hogy a közös alvás segít-e a hasfájásán, de ha azon nem is, a kis lelkének talán jobb, hogy bár fizikai fájdalmai vannak, legalább az anyukája kéznél van és megvigasztalja... Pici ő még ahhoz, hogy te kívülről alvásra tanítgasd. A babák nem gépek, idő kell nekik ahhoz, hogy maguktól megtanuljanak elaludni.

Ajánlom neked a témában Dr. Sears: Éjszakai gondoskodás c. könyvét. Másfajta, de elgondolkodtató magyarázatot adna arra is, amiért valószínűleg te magad is szükségét érzed a külön alvásnak.

2011. dec. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!