Most mi legyen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A kisfiam most 1,5 éves. Este ha leteszem, van, hogy azonnal elalszik, de van, hogy 2 órát is dáridózik. Ilyenkor nem şir, csak magyaráz, sikítozik, játszik. kicsi kora óta egyedül alszik el. Viszont picit lelkiismeretfurdalásom van, hogy mi van, ha amikor nem tud aludni, és nem megyék be hozzá, akkor csalódott lesz, hogy nem vagyok vele. De ha mondjuk megpróbálom megpróbálom letenni a kanapéra, és mellé bújok, akkor játszik. Most mit tegyek? Nem lesz csalódott?

2013. júl. 18. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha baja lenne, hogy nem vagy ott, akkor bőgne. Ha amúgy jól elvan, akkor nem kell aggódni. barátnőmnek ilyen a gyerkőce, pici kora óta egyedül alszik el, van amikor elalvás előtt még elszórakoztatja magát.
2013. júl. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is másfél éves a fiam, ő is magyaráz, kb negyven percet, eddig ott voltam vele, hogy majd így gyorsabban elalszik, de nem. A teendőimmel sem haladtam,ezért már csak kb 5-10 percenként jelenek meg, vagy ha kiabál, hív. Délután ugyanez. Szerintem te is csak néha menjél be, ellesz ő ott, hadd magyarázzon, azzal is fárasztja magát.
2013. júl. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Bemegyek hozzá időnként, mondjuk ha kiabál hogy anya, vagy ha inni kér, meg negyed óránként bemegyek megpuszilgatom, betakarom. Köszi a válaszokat, megnyugodtam! :-)
2013. júl. 18. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!