Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Ismertek olyan családot, ahol...

Kardos-Varga Klaudia kérdése:

Ismertek olyan családot, ahol táplálószondán keresztül (legyen az PEG, vagy PEJ vagy más egyéb) etetik a babájukat otthon?

Figyelt kérdés
2013. júl. 18. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nem ismerek.de szeretnèm megkérdezni, hogy jobban van-e a babàd? règebbi kèrdèseid alapjàn...otthon vagytok màr? remêlem igen :-)
2013. júl. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ohhh Hát köszönjük az érdeklödést. Sajnos még nem. :( 2 hete kaptunk megint egy vénás fertözést,az intenzíven vagyunk.Èjfélkor vették le a lélegeztetögépröl.1 hete kapott egy jejunális szondát a hasfalon keresztül vezetve a vékonybelébe,azon keresztül próbálják felépíteni a táplálását.Ezért is érdeklödök, hasonló családok felöl.
2013. júl. 18. 21:06
 3/7 anonim ***** válasza:
én se ismerek ilyen családot. igaz nem is tudom a történetedet de ahogy most olvastam igen komoly lehet a dolog. szorítok értetek hogy hamar meggyógyuljatok.
2013. júl. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1. nagyon sajnàlom :-( mielőbbi gyògyulàst kìvànok a csöppségnek.. a gyermekkor alapitvàny honlapjàn talàltam olyat akinek PEG Szondàra gyùjtöttek...esetleg velük beszélj..
2013. júl. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem mi a probléma? Talán tudok segíteni. (Privit is írhatsz.)
2013. júl. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát...elég összetett problémánk van ,de így vagy úgy de megoldják!! Ha az 1 hete kapott etetöszonda Sem válna be ne adj isten, még mindíg ott lesz a vénás táplálás. Ettöl nagyon félek!!! Nem hosszútávra tervezték ezt a fajta "táplálást". Lassan tönkreteszi a májat és a fertözésveszély sem elhanyagolható!! De majd meglátjuk mi lesz... Köszi mindenkinek a drukkot!! Valahogy átvészeljük..
2013. júl. 19. 07:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Remèljük mielőbb, ird majd meg kèrlek, hogy minden rendben történt .. és végre hazamehettek ...Kitartàst neked is a picikènek is...
2013. júl. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!