Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Harc az óvodával, altatják az...

Harc az óvodával, altatják az 5 éves gyerekeket is! Nem értek egyet! Szerintetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Véleményeteket szeretném kérni. Kisfiam 5 éves lesz Januárban, 3. éve jár ugyanabba az oviba amit eleinte nagyon szerettem de egyretöbb a probléma sajnos. 120 eurot fizetek, lecserélték az ovonöt mert a másik elment szülni,(ez lenne a kissebb gond mert januárban visszajön), de ami nagy gondom több 100 szülöböl sajnos csak én háborgok,hogy a ajdem 5 éves gyermekemet 12.30-15 óráig altatják fekszenek a sötétben a gyerekek. A legnagyobb gond hogy kisfiam enyhén autista,és vannak komunikácios gondjai,de aludni itthon évek óta nem alszik nap közben. Még jövöre is aaludni fognak,megkérdeztem,de én nem akarom ,áttenni másik oviba azt mondta a pszihológusunk hogy ugyanolyan rosszat tehet az enyhén autista gyereknek mint a napi 3 óra alvás, már beszéltünk az igazgatónövel 2 hónapja semmi válasz, semmi változás. hetföi napokon korábban megyek a kicsimért mert megyünk az autista intézetbe a terápiára,és negyed 4 kor még aludtak a gyerekek a sötétben, mikor az igazgatónö azt igérte nekünk hogy meglátja mi lesz a megoldás de a kisfiamat nem fogja kötelezni az alvásra majd adnak neki játékot. Szóval semmi nem ugy van ahogy szeretnénk,és ha jobban belegondolok azért fizetek 120 eurot havi 16napért hogy a gyerek 3 óát az oviban aludjon? Demásik oviba átrakni sem rakhatom mert ezt szoktameg és az autizmus rosszabbá fordulhat az ilyen gyermeknél hirtelen környezetváltozástól de viszont az alvás is tehet neki rosszat? Bocsi kicsit zavaros lett ,de véleményekre lennék kívncsi vagy hogy valaki volt-e már ilyen kellemetlen szitu-ban? Köszönöm elöre is.
2013. okt. 17. 15:26
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Vaaaaooooo! Megszólalt egy föokos! Jelentem azóta az ügy megoldódott! Összehívták a szülöket, a nagyobb százalék egyet értett velem, az autizmust azért irtam csak hogy az oviváltoztatás nehezebb lenne, nem kell ezen lovagolni a gyeremnek már 5 évesen 100-szor több agya van mint neked,pontosan ezért! Ugyhogy mindenki egytértett a pszihológus a gyerekorvos amit csináltak illegÁLIS VOLT UGYANIS MINDEN OVODÁNAK KÖTELESSÉGE hogy legyen egy szoba ahol azok az 5 éven felüle gyerekek akik nem akarnak a sötétbe 3 órát feküdni csendben játszhassanak! Ez a törvény ezért harcoltam,és igazam lett,hameg olyan buta vagy hogy ennyit nem tudsz ,ne szól szám nem fáj fejem! Csorikám! :(
2013. nov. 2. 13:43
 12/12 anonim ***** válasza:
Én csak annyit fűznék még hozzá, hogy örülök, hogy megoldódott, de legközelebb, ha nem vagy kíváncsi a véleményünkre, akkor ne kérdezz.
2013. nov. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!