Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Baj, ha 10 hetes kislányom...

Baj, ha 10 hetes kislányom sokat alszik éjjel és nem kel fel enni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy rengeteget alszik este és nem kel fel enni... Tudom, hogy nem kötelező mindig "tömni", de 600ml nem eszik meg naponta... De nincs gond a súlyával, mert születése óta több, mint 2kg-val több.
2013. dec. 8. 20:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
10 hét alatt az elég sok. De az tuti, hogy nem kell többet ennie.
2013. dec. 9. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Örülj neki. A fiam 8 hetes kora óta alussza át az éjszakákat, most 1,5 éves szerintem azóta összesen kb. 10 alkalommal ha felébredt valami miatt éjjel. Vannak jó alvó gyerekek és szerencsés szülők :-) A hízásával pedig semmi gond, fogyóztatni úgysem lehet.
2013. dec. 9. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó!:-) hát igen, fogyóztatni nem lehet:-)) de sokat is nőtt a hízás mellett, mert már a 60-62es ruha jó rá. 1 hónaposan volt 53,5 cm:-) lehet mert jól alszanak, azért híznak nőnek jobban és hiába esznek kevesebbet.:-) orvos nem mondott semmit a hízására, csak hogy nagyon jó:-)
2013. dec. 9. 10:11
 14/16 anonim ***** válasza:
húúú-de jó neked.tápszeres?akkor a babák jobban alszanak.szerintem is sok a 2kg-de majd a doki eldönti.hány óránként eszik?mert nekem azt mondták,h 4kg felett 4óránként etessek-mondjuk én sem tartom mindig be.
2013. dec. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Szia!


Anyatejes plusz tápszer is néha. Napont kb 4-5x eszik 90-130ml. 130ml kb. 1-2x naponta amúgy 90-100. Hosszú baba, nem mondanám ducinak!

Barátnőm kislánya 3 héttel nagyobb Ő már 6kg. 3 napja mértem otthon, akkor 4880gramm volt. Mint írtam kiseb súllyal született(3040gramm, illetve 2950-el hoztam ki a kórházból.)


Ma délelőtt is 10kor keltünk(hál istennek), de csak 90ml evett...azóta alszik, azaz úgy fél 12-től.

2013. dec. 9. 13:58
 16/16 xStefix ***** válasza:

4 kiló felett 4 óránként? Szerintem ez még tápszeres babáknál is rossz tanács, nemhogy anyatejeseknél...


Kérdező, nem baj, tudja ő, hogy hogyan jó neki. Bár lehet, hogy ha csak szopizna, gyakrabban kelne. :)


Az én fiam 4 hét alatt hízott másfél kilót, szóval 10 hét alatt a 2 kg simán elmegy. Pláne, ha még ilyen szépen nyúlik is. :)

2013. dec. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!