Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Az éjszaka sokáig-és gyakran...

Az éjszaka sokáig-és gyakran szoptatott babák "nagyobb " korukban is még ébrednek éjszaka?

Figyelt kérdés
tudom,hogy nem csinálom jól-de már nem birom éjjel.ma óránként volt fent 1órától a babám-és megetettem többször,mert ordit.hiába adtam fájdalom csillapitót-egy óra múlva ismét fent volt.nem akartam a családot sem kelteni.tudom,hogy baj lesz később,de mit tehetnék.viz,visszaringatás nem megy.
2014. jún. 10. 13:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem jön a foga esetleg, és csak megnyugvást keres?

Ha mégsem így lenne, akkor próbáld meg nappal minél többet ébren tartani, hogy kifáradjon. Bár felmerül a kérdés, mennyi idős a baba?

2014. jún. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
ó,bocsi elfelejtettem,hogy 10és fél hónapos-igen,úgy tűnik jön a foga,de azért a fájdalom csillapitóra reagálhatna
2014. jún. 10. 13:30
 3/12 anonim ***** válasza:
10%

igen, kijárnak húszévesen is a hűtőszekrényhez éjjelente..

Valóban egy kicsit késő, de sajnos egy éjszakát hagyni kell sírni.. Kis vigasztalás, hátsimogatás, de felvevés és evés nélkül. Kemény éjszaka ez, de megérti már 4 hónaposan : éjjel nincs evés.

2014. jún. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem. Ne aggòdj ez nem ettöl függ! Ha szopit kèr akkor adni kell ha igèny szerint szoptatod... Az enyèm is ezt csinálta de ràjöttem cuminak hasznàlt, akkor bevezettem a cumit ès ha felsír odaadom neki ès csönd van.. (2 hònapos) Tudom kivagy ès azt hiszed mindig így lesz, de nem! A lànyom aki most 2 èves, 5 hònapos koràg 2 òrànkènt szopott èjjel is! De ez elmùlt ès màr règòta àtalussza az èjszakàt.. Minden elmùlik..
2014. jún. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
nap közben kétszer alszik-egy nagyot délelött-és egypicit délután. a kifárasztás sem jön össze-mert volt,hogy egész nap keveset aludt-és a helyzet hasonló volt
2014. jún. 10. 13:35
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
Amit a 3-as írt arra ne adj! Minden baba màs ès màs az igènye! Megvonj a 4 hònapostòl az èjjeli szopàst ha kell neki?? Mi van?? Ez ràadàsul kegyetlensèg is! Ùgy csinàld ès azt amit te jònak làtsz! A te babád ès te tudod mi kell neki.
2014. jún. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
34%
nyugi 6-os nem vesz éhen! 11 -kor eszik, 5 -kor eszik, közte alszik :)))))) és nem merül félholtra az anya sem, az sem hátrány (de csak tombolj-pontozz, ha jól esik:)
2014. jún. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
kisfiam kb 16 hónapos kora óta alussza át az éjszakát, 1 éves koráig szoptattam is. Én nem izgultam, tudtam, hogy hamarosan lesznek nyugodt éjszakáink. :) emlékszem, amikor jöttek a bölcsességfogaim, én is sírni tudtam volna a fájdalomtól. Szegény babáknak pedig néha több foguk is jön egyszerre...
2014. jún. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az én lányom is ilyen volt. Nekünk fogzáskor bevált a dentinox kenőcs,azzal kenegettem az ínyét aztán odaadtam a cumit és hatásos volt.Egyébként kb. 6hós koráig 2-2,5óránként evett éjszaka...és kb.1,5 éves volt,mire átaludta az éjszakát.Most 4 éves és még most is van hogy megébred,de persze ritka.Az 1 hónaposom szerencsére csak 2szer ébred,de napközben sokat cicizik.Most hogy ilyen kánikula van,nem lehet hogy melege volt...és lehet nem tudott aludni.
2014. jún. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszi szépen. a krémek nem túl jók,de már a többi sem igazán segit.
2014. jún. 11. 12:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!