Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Az éjszaka sokáig-és gyakran...

Az éjszaka sokáig-és gyakran szoptatott babák "nagyobb " korukban is még ébrednek éjszaka?

Figyelt kérdés
tudom,hogy nem csinálom jól-de már nem birom éjjel.ma óránként volt fent 1órától a babám-és megetettem többször,mert ordit.hiába adtam fájdalom csillapitót-egy óra múlva ismét fent volt.nem akartam a családot sem kelteni.tudom,hogy baj lesz később,de mit tehetnék.viz,visszaringatás nem megy.
2014. jún. 10. 13:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szia! Az én lányom 9 hónapos. Bármit is próbáltunk minden csak enyhített a helyzeten. Vannak jobb és borzalmas estéink váltakozva. Kint van 2 foga. Már mindenre gondoltam. Fogzás, szorongás,mozgásfejlődés stb. Az a baj h akármelyik is lehet. Sőt akár mind egyszerre. Mindenre külön bogyók ,szerek vannak. Én már besokalltam. Minden létező vackot adtam már neki a homeós szerekből egy kis pihenés reményében. Már nem adok neki semmit. Ha tud aludni 3s csak megébred akkor így jártam. Max ha nagyon fáj neki és sír akkor kap fájdalomcsillapítót. Majd átvészeljük. Remélem pár hónap múlva könnyebb lesz.... :)
2014. jún. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja még annyit h nem csinálod rosszul. Őt a cicizés nyugtatja meg. Ennyi.
2014. jún. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!