Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Most egy hónapos kisfiamat...

Most egy hónapos kisfiamat két hónapos korától szeretnénk a kiságyában altatni, akár én is a szobában aludnék egy ideig, hogy kezdjük meg a beszoktatást?

Figyelt kérdés
Most köztünk alszik de a babakocsi mózeskosarában, tehát annyira nincs közvetlen testi kapcsolat hogy hiányolja majd. de párszor betettem már az ágyába de nyugtalan benne, egy este aludt benne akkor is sokat felkelt nyöszörgött...ti hogy csináltátok?
2014. szept. 11. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

Betettem, ahogy hazaértünk a kórházból. Az ágy oldalán, és felette is volt játék, így volt mit néznie.

Néha hisztizett, de akkor sem kaptam ki egyből, hanem az ágyában nyugtattam meg. Sokszor odaültem az ágy mellé, így ott voltam, ő mégis az ágyában volt.

Következetesen kell csinálni.


El nem tudom képzelni, hogy a hálóágyamban egy mózeskosár válasszon el a férjemtől...

2014. szept. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen engem is zavar. csak hát a párom ragaszkodik hozzá, és kicsit én sem bánom mert elég jól hangszigetelt a ház és nem tudnék nyugodtan aludni nem hallanám ha fel kel. de lassan veszünk babyőrt és mindenki megy a saját ágyába.
2014. szept. 11. 16:55
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, a bébiőr hasznos dolog. Nekünk első naptól volt. Így mindenki nyugodtan aludt a saját szobájában...

1# voltam

2014. szept. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is az első pillanattól kezdve a saját ágyában altattam. Azt szokta meg, így nem is volt gond vele.

Neked is azt ajánlanám, hogy a jövőben minden új dolgot kezdj úgy, ahogy folytatni akarod majd.


Most azt tanácsolnám, hogy fektesd le a kiságyába, ha nagyon nyűgös vagy sír, akkor paskold a kis popsiját, és csitítgasd, mond hogy sssssssssssss. Ez általában pár perc alatt hatni szokott. Eleinte mindenképp várd meg, amíg elalszik, aztán hagyd ott.

Éjszaka, ha felébred és nincs kajaidő, akkor ugyanígy altasd vissza. Viszont többet ne altasd a mózeskosárban köztetek, mert akkor megint kezdheted előlről.

Elvileg 2-3 nap alatt át kéne, hogy szokjon a kiságyba.


Ha ez a módszer beválna, vagy többet szeretnél tudni róla, akkor én javaslom a suttogó könyveket.

Nekünk bármi gondunk volt, találtam benne megoldást.


Sok sikert és kitartást!

2014. szept. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi :)

ma aludt az ágyban pár órát. :) nem is volt olyan nehéz, annyira "reklamált" mint a mózesben szokott amikor egy kis figyelmet akar, vagy valami gondja van, talán kicsit jobban. azt evett és elaludt, én meg tettem vettem a szobában addig. talán nem is lesz annyira nehéz. :) de egyenlőre éjszakánként a mózesban alszik míg nem lesz babyőrünk de nappal az ágyában fog. remélem nem zavarodik össze. :) köszi nektek még egyszer.

2014. szept. 11. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!