Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Használ e valaki pólyazsákot...

Anitu0622 kérdése:

Használ e valaki pólyazsákot éjszakai alvásra nyugtalanul alvó babánál?

Figyelt kérdés
Kisfiam 11 hetes,és nagyon nyugtalanul alszik,(de csak éjjel)mindig arra ébred fel,hogy a kis kezeivel kalimpàl! Persze ilyenkor én is felkelek,mert elkezd nyűglődni....és ez kb 20 percenként így megy! Megoldàs lehet e szàmunkra egy pólyazsák? Jobbat és hosszabb ideig aludna? Vàrom a tapasztalatokat,tanàcsokat!

2015. jún. 20. 10:17
 1/1 anonim válasza:
Nekem születésüktől 1 éves korig hálózsákban aludtak a gyerekek.Tapasztalatom szerint a nyugtalanságon nem segít.Lehet büfi bántja a picakját és azért nyugtalan.Vagy nekem a nagyobbik lányomnál fordult elő,hogy éjszaka 6-7-szer felébredt és sírt.Ez hónapokon át ment így mikor már nem tudtam mást kitalálni hívtam egy embert aki kimérte a lakásunkat.Azt mondta a gyerek ágya alatt vízér megy keresztül.Lerajzolta a szobát kijelölte hova tegyük az ágyat.Férjemmel átrendeztük az egész szobát és a gyermek végig aludta az éjszakát.Van aki nem hisz benne.Nekünk bejött.Szerintem egy próbát megér a gyerekért.
2015. jún. 26. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!