Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Nagyon el vagyok keseredve....

Nagyon el vagyok keseredve. Babám 3 hónapos és alvaszavaros. Eddig éjszaka tudott aludni csak napközben voltak kisebb nagyobb gondok de most már ott tartunk hogy éjszaka fel óránként felkel. Mit tudok tenni hogy végre aludjon?

Figyelt kérdés
Szelloztetunk, ölben már abszolút nem tud aludni, ringajuk, már helyet modositottunk, cumizik...kifogytunk az ötletekből...

2016. júl. 1. 07:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Cicizik?


Babakocsi?

Esetleg iszik valAmit?

Front?

Mióta tart?

2016. júl. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Állítólag ez bejön a babáknak:


https://www.youtube.com/watch?v=OEvmogdF0Vk

2016. júl. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az en babam 10honapos...2honapos kora ota "fehér zaj"-ra alszik....nappal....ejszaka nincs ilyen gondunk de ha lenne ejszakara is bekapcsolnam...Lehet hogy nagyon hozzaszoktattam,nem tudom ez jo-e,de az biztos hogy alszik es kipihenve mosolygosan ebred....es meg en is ha van idom jokat alszom rá;)
2016. júl. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!