Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Szeptembertől heti 2 napot...

Szeptembertől heti 2 napot nem tudok otthon lenni. Babám 9 hónapos most, és csak cicin alszik el. Hogy tudunk más elaltatási módra áttérni?

Figyelt kérdés

2016. aug. 2. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Pont pár napja tapasztaltam, hogy a 10 hónapos kisfiam csak engem tisztel meg azzal, hogy nem alszik el egyedül. El kellett mennem egy napra, az anyósom azt mondta biztos lehetek benne, hogy nem lesz gond az alvással pedig nagyon féltem. Mint a kisangyal. Világosban (pedig azt hittem csak sötétben alszik el) magától simán bealudt. Na mondom utána hátha nekem is menne. De nekem meg ordított amint kiléptem a szobájából. :D nem baj számonra nagyon megnyugtató, hogy másnak elalszik egyedül, ha nem lennék valami miatt.
2016. aug. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
én cumira szoktattam a cicin alvás helyett
2016. aug. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

2-es válaszoló: nem cumizik.

2016. aug. 2. 20:58
 4/4 anonim ***** válasza:

Az en babám fél éves, csak cicin alszik el nálam. Apja vagy a dédi simán elaltatta. Általában sétáltak vele, picit sirdogalt (a tipikus "faradt vagyok" sírás kb 5 perc) es aludt is. A babák zudják hogy nem anya van ott, és hogy akkor nincs cici es elalszanak.

Azért ha gondolod előtte tegyetek próbát, megis az a biztos.


A kérdés hogy egyébként neked gondot okoz e hogy cicin alszik el vagy nem. Ha nem akkor altasd így továbbra is (másnál majd elalszik.), ha gond akkor fokozatosan kis lépésekkel, egyre rövidebb ideig hagyni cicizni, majd kiságy. Legalábbis en így csinálnám.

2016. aug. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!