Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogyan altattok irdatlanul...

Hogyan altattok irdatlanul rosszul alvó 3 hónapost?

Figyelt kérdés

Napi 4 orat alszik szuletesetol fogva. Nem sir soha szinte de nem alszik... Mar kesz vagyok. Szerintem mindent probaltam ami lehetseges. Megis.... Otletek?

Orvosok szerint minden OK.

Babakocsiba is fent van, mindenhol!!!!! Kegyetlen! Ha lerakom es otthagyom inkabb sir 1 orat is de el nem aludna. A napi 4 orat a mellkasomon alussza de az a max.


2016. dec. 9. 12:53
 1/6 anonim ***** válasza:

esetleg hinta.? nekem mondjuk csak kint az udvaron voltak hajlandók aludni.


kitartást

2016. dec. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%

Bármit megadtam volna ha napi 4 órát aludt volna a kislányom. Ő pici korától összesen 1,5-2 órát aludt napközben, azt is több darabban. Én már alváslaborba is elvittem, minden rendben vele, neki ennyi elég.

Mostmár 2,5 éves, de az alvókája mit sem változott.

2016. dec. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%

Tök mindegy mit írsz, úgyis lesz legalább egy, akinek sokkal rosszabb volt és örülj inkább a saját bajodnak.

😠😕


Ha nem sír, akkor nincs baj. Ennyi az alvásigénye.

2016. dec. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
41%
Mármint éjjel-nappal ennyi összesen? Ha csak nappali alvásra gondolsz, nem olyan vészes, simán elhihető, hogy ennyi az alvásigénye. Az enyém amikor álmos volt és nem bírtam elaltatni ordított de nagyon. Kézben is, babakocsiban is, akkor sehogy sem volt jó. Szóval nem tűrte csendben. Egyébként járkáltam vele a besötétített szobában és úgy aludt el, mondjuk lerakni sokszor művészet volt. Ő nappal kb 3-4 órát aludt, éjjel jól aludt, éppencsak enni kelt fel és a büfibe bele is aludt. Sose értettem miért alszik nappal olyan nehezen, ha éjjel meg nagyon könnyen megy. Utólag belegondolva, talán túl sokat altattam nappal de az inger is sok volt neki amibe akkor még hamar belefáradt, ez volt a baj, nem az alvás mennyisége.
2016. dec. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Miert ha sirna akkor? Akkor mit valtozna a dolog?
2016. dec. 9. 13:27
 6/6 anonim ***** válasza:

Egy orat csak nem hagyod sirni...


Napkozben babakocsi delelott, delutan. Hasra fekteted, es mehettek setalni. Mindharom gyerekem orakat aludt igy.

2016. dec. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!