Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hajnalban kelo baba. Valtozik...

Hajnalban kelo baba. Valtozik idovel? :-)

Figyelt kérdés
Van/volt valakinek olyan babaja aki mar hajnali 3:30-4:00 fele kel/kelt? Mar toltam az esti altatast 7:00-7:30-ra de meg rosszabb lett. Az elejen mar 18:00-kor aludt es olyan 4:30 fele kelt. Most 5 honapos.

2017. jan. 16. 06:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam ilyen (remélem csak volt), ahogy egyre többet van fent nappal elkezdett tolódni az este, ő is 6-kor már fürdött, fél7-kor szunyált, most 9 hónapos és elcsúszott a fürdés 7-fél8-ra és 8 felé alszik, így reggel már fél7-7 felé kel. Én is aggódtam, hogy úgy marad, de elkezdett változni szerencsére.
2017. jan. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk nem. A nagyon hajnal kora reggelre (5, fél 6) tolódott, de ennyi. 1,5 éves.
2017. jan. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom, bizakodo lettem! 😊
2017. jan. 16. 07:38
 4/5 anonim ***** válasza:

10 hónapos és még mindig van hogy 4-30kor már fenn van meg ejszaka is kel legalább 2x.

Nem sokat aludtam mellette.

Majd kinövi

Én már nagyon várom. Egyenlőre egy szobában alszunk de a héttől átszokatom a saját szobájába hatha ha végig csend lenne aludni, mert olyan éber alvó a fiam.

2017. jan. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk jobb lett. Nyár elején kb 7-8 hónapos lehetett mikor elkezdett 4 körül kelni. Már most alszik 6-ig ha nem jön a foga és nem aludt túl keveset nappal, jelenleg 15 hónapos és kb 2 hónapja tudunk "sokáig" aludni (mivel mi nagyon örülünk már ennek a 6 órai kelésnek). Sajnos ő a logikámmal fordítva működik, minél rosszabb az alvása nappal, annál rosszabb az éjszaka is.
2017. jan. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!