Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogyan altassam az éjjel...

Hogyan altassam az éjjel óránként felébredő 9 hónapos fiamat? Fogzik, rázza a fejét és a száját dörzsöli. Cicivel vissza alszik, de óránként ébred, akár a kiságyban, akár velem alszik.

Figyelt kérdés
2017. aug. 24. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Dentinox, Dologél sem segít?
2017. aug. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%
Nincs ötletem. Altatni könnyebb dentinox-al de sajnos csak kb 10 percig hat és csak napi 3x lehet. Attól ugyanúgy ébred óránként. Nálunk is ez volt. Túl kell élni, alkalmanként lehet adni fájdalomcsillapítót ha már ki tudod tapogatni a fogát az ínye alatt viszont nem lehet mindennap adni. Nálunk metszőknél kb 4-5 éjjel volt gáz foganként.
2017. aug. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
61%
Üdv a klubban..várok, hogy kijöjjenek a fogak..
2017. aug. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Chiarkaf válasza:
Sajnos en is ugyanigy vagyok vele . Azt hiszem egyetlen dolog hogy turelmesnek kell legyunk. Csak neha reggel olyan faradt vagyok hogy elkepzelhetetlen.
2017. aug. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!