Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 4 hónapos a babám. És csak a...

4 hónapos a babám. És csak a porszívón alszik el! Nálatok hogy van (volt)?

Figyelt kérdés

Amikor annyira nyügös hogy a babakocsiban sem tudom elaltatni akkor bekapcsolom neki a porszívót és nem telik el 6-7 perc de már alszik!

Normális ez vagy csak én reagálom túl!?

Anyukák kérlek normális válaszokat kérek!

Első anyukás baba vagyok!

Köszönöm


2019. jún. 27. 09:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%

Szetintem nem jó, mert hozzászokik. Néha persze szupet dolog fehér zajt kapcsolni, de folyamatosan karos.


Ha csak alkalmanként van, az teljesen jó, hisz gond nélkül tudsz takarítani ha alszik

2019. jún. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Igen persze!

Nem mindig akartam alkalmazni csak ez egy ötlet volt hogy bekapcsolom a poszovot és alszik is tőle!

2019. jún. 27. 09:40
 3/14 anonim ***** válasza:

Az én babám is imádja a porszívót, ha nagyon nem megy az alvás azt alkalmazom.

Van egy alkalmazás telóra Baby Sounds talán, abban van porszívó is, és akkor nem kell porszívóval menned sehova :D

2019. jún. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
YouTubeon egy csomó fehér zaj van feltöltve, azok is jók
2019. jún. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
53%
Normális, később úgysem lesz már hatásos nála, ártani nem ártasz vele.
2019. jún. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Jobban jársz, ha igazi helyett letöltöd a hangját :D Az enyém hozzá is szokott. Majd leszokott róla. Azt se akartam, mint az első gyerekkel. Ő már a fáradtságtól aludt rosszul. Hasfájós (tejallergiás) babák voltak, nem ment, hogy "majd alszik ha álmos".

Volt a kicsi vagy 9 hónapos, mikor nappal rosszabbul kezdett aludni. Onnantól aludt csendben, ezt kezdte igényelni. Használaton kívüli kis telefonról ment neki egyébként, közel se olyan hangosan, mint ha porszívót kapcsoltam volna be.

2019. jún. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A nagyobbik fiam 2 hónapos korától 7 hónapos koráig a porszívó hangjára aludt el. Minden altatasnal bekapcsoltam, 5 perc alatt elaludt, egyébként sehogy nem tudott elaludni. Semmilyen káros hatása nem volt. Többet ér a nyugalmatok, alkalmazd nyugodtan.
2019. jún. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
50%
Ja és próbáltam a YouTube-on lévő porszívó hangot, semmit nem ért, sírt ugyanúgy tovább.
2019. jún. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Rendben van köszönöm szépen a segítséget :)
2019. jún. 27. 11:30
 10/14 anonim ***** válasza:
Teljesen normalis, en a Sound Sleeper alkalmazast hasznaltam, nappali alvasnal vegig, estinel elalvashoz, baratnom kislanya meg ejjel is azzal aludt 2 eves koraig. Hasonlo feher zajt hallanak a mehben, azert nyugtatja meg oket. Nem veletlenul van a youtubeon is porszivohang meg egyeb feherzaj tobb oras verzioban feltoltve :D
2019. jún. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!