Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pizsi? Lábszák? Takaró? Mi a...

Pizsi? Lábszák? Takaró? Mi a jó megoldás ebbe a melegbe?

Figyelt kérdés

A lábzsákot már nem szereti a kisfiam,reggelre leveti,a takarót lerúgja.Egy bady volt eddig rajta lábzsákkal vagy takaróval,ha adnék rá egy vékony pizsit az jó lenne neki?a lába nem fázna neki?

tudom,hogy meleg van most nagyon,26 fok körül van a lakásba nálunk is,de én is magamra húzom a nyári takarót éjjel...úgy érzem jól magam....vagy neki sok,nem szeretném ha megfázna,egy vesénk van csak....:(((


2010. júl. 12. 20:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Azt nem írtad, hogy mennyi idős.

Az én fiam 9,5 hónapos, egy ujjatlan bodyban alszik, takaró nélkül. De így is csurom víz a buksija, mondjuk nálunk a szobában most is 30fok van (családi ház, egész nap a szobára süt a nap).

Esetleg egy textilpelussal takard be, vagy egy nagyon vékony pléddel. Vagy napozót adj rá éjjelre is.

2010. júl. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
1 éves,köszönöm a válaszodat.Most egy bady van rajt,ott a huzat,ha elalszik azért a derekára ráteszem....
2010. júl. 12. 20:56
 3/14 anonim ***** válasza:
1 éves fiam csupán pelusban alszik!! Hova kell takaró, meg lábzsák és hasonlók?! Sok ez neki mind!! Vagy body vagy pizsi de együtt nem!!!!
2010. júl. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én csak egy trikós bodyt adok rá, de takaró nélkül nem laszik el, ezért egy vékony terítőt vettem elő, mert minden kis takarója vastagabb volt... Ha elalszik lerugja, és én nem takarom már vissza.
2010. júl. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ilyen melegben nem kell betakarni. Én ha betakarom egy vékony takaróval rögtön lerúgja,gondolom mert melege van. 1 éves.
2010. júl. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Bőven elég egy body, dögmeleg van.
2010. júl. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
9 hós kisfiamon csak egy rövid ujjú body van, abban alszik. Néha még ez is sok...
2010. júl. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
7 hónapos kisfiam egy szál bodyban alszik. Be nem takarom, mert ha megpróbálom, azonnal lerúgja, de ebben a melegben be sem takarom, 28 fok van a szobában.
2010. júl. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
1 szál pelenka és textilpelussal takarom be, igaz nyakig. 6 hónapos és 25-27 fok van.
2010. júl. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

9 hetesem van, egy rövid ujjú bodyan alszik, takargatni hiába takargatom, lerúgja magáról. Dög meleg van, tudják a babák mi a jó nekik. :)

Szerintem holnaptól ha marad a hálóban a 30 fok váltunk ujjatlan bodyra

2010. júl. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!