Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinal napkozben ebren a...

Mit csinal napkozben ebren a 2-3 honapis babatok?

Figyelt kérdés
Elvan a pihoszelben, jatszoszonyegen v akarhol, v olbe kell legyen, nyugos e vagy siros... kivancsi vagyok az enyemhez kepest milyenek mas ennyi idos babak, mert azt hiszem vmit nem jol csinalok🤔

2019. okt. 3. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Az enyém már nagyobb, de ebben a korbab még ölbebaba volt. Leginkább sehol nem volt el (ez volt a legnehezebb hónap, mert addig a mózest szerette).

Kb 3 hónapos kortól lehetett néha letenni játszani, akkor kezdte érdekelni. Addig is játszottunk a szőnyegen mondókásat, azt szerette.

2019. okt. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A nagy vagy a mellemen lógott, vagy a játszószőnyegen, de csak úgy, hogy látott és csak hason. A kicsi is hasalós, de ő remekül elvolt ennyi idősen is bárhol: hinta, játszószőnyeg, szoba közepe. 🤷🏼‍♀️
2019. okt. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amíg teszek veszek a pihenőszékében nézelődök. Egyre tovább elvan így, 10-15percet átlagban. Szoktam neki mutatni kontrasztos képeket, azt is elnézegeti. Szokott lenni hason, ott szépen eltornázgat. Már nagyon szépen tartja a fejét, egész sokáig megtartja. Forgatja jobbra-balra. Kicsit már a kezével is kinyomja néha magát. Szoktam vele beszélgetni, nagyokat mosolyog olyankor, meg mondja ő is a magáét. Vagy kimefyünk az udvarra és körbesétálunk, mutogatok dolgokaf, ő meg nézelődök. KB ezeket szoktuk csinálni
2019. okt. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3 hónaposom van. Ha ébren van a pihenőszékben van,ha megunja nyűglődni kezd. Illetve mindent ha megun akkor ez van :D

Sokat ,,játszom" vele,énekelek neki,nevettetem. A vizes játszószőnyeggel is elvan egy kis ideig. Most már a saját keze nézegetése is leköti egy darabig. A sima játszószőnyegen szintén.Azon mindig izgazottan repked az összes végtagjával :) Ha nem alszik el véletlenül a cicin már evés közben is unatkozik és csapkod,morog,hümmög,vigyorog .

2019. okt. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!