Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek Sophie a...

Mi a véleményetek Sophie a zsiráf rágókáról?

Figyelt kérdés
Vettem egyet a turiban 200 forintért, szép állapotú volt. Fiam meg őrült érte és állandóan csipogtatta, viszont sokat csócsálta a lábát és beszakadt, pedig a fiamnak nincs is még foga. Valóban csak ennyit bír? Vagy álltában mehetett tönkre a rágóka? Sokallom az eredeti árát, de a fiam imádta...😕
2019. okt. 22. 23:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem jo az a ragoka (nyilvan ha nem kell az arat nezni, ha igen, akkor meg nem ezt kell valasztani ertelemszeruen, hanem olcsobbat).


A minosegevel az eredetinek semmi gond nincs, viszont van belole utanzat. Nagy esellyel olyat talaltal.

Ebayen es amazonon is van belole sok az eredeti arhoz kepest joval olcsobban, de az nem ugyanaz, csak hamisitvany.

Ranezesre ugyanaz, csak epp nem birja a ragast es ki tudja hogy milyen anyagbol keszul, nagy esellyel soha nem vizsgalta be senki, csak koppintottak az eredetit valahol Kinaban...

2019. okt. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
9 én is mosipelusozok, jó olvasni, hogy más is😊 Abból is van használtan vásárolt😆 Na most tuti fogják a fejüket sokan.😆
2019. okt. 23. 16:36
 13/13 anonim ***** válasza:
Teljesen más a használt mosható pelenka, mint a rágoka, amiből a sophie is maximum 1500 ft. De ha nem tudod megvenni a sophie-t, akkor valóban találsz a pepco-ban 200 forintért. Az újrahasznosítás híve vagyok, de nem rágóka téren, ez olyan, mint a cumifej, cserélni szokás 3 havonta, nem továbbadni használtan.
2019. okt. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!