Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudtok ajánlani bababarát...

Tudtok ajánlani bababarát smink termékeket?

Figyelt kérdés

Már a terhességem alatt felhagytam a sminkeléssel. Valahogy nem bírtam elviselni magamon,szülés után meg pláne. A babámat ugye puszilgatom, ő is 1000× hozzáér az arcomhoz egy nap, viszont ha elmegyünk itthonról, néha rám férne egy kis alapozó, vagy valami könnyű smink. Inkább kiadok több pénzt, de szeretném ha nem lenne káros a baba számára (persze ha létezik ilyen).

Ti mit használtok?


Köszi :)



2019. nov. 26. 07:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg féle van jó drágán. Leginkább a dm-es alverdét használom, az olcsó, nekem megfelel.
2019. nov. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Rms beauty. Itthon a tinamuban kaphato de online a rinuamu honapjarol is meg tudod rendelni. Sajnoa rettento draga, de en ezt hasznalom a sajat egeszsegem es a babam miatt is
2019. nov. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Uu köszi csajok, de közben rendeltem a Bareminerals-tól egy alapozó stick-et. Ez sem olcsó, de amennyit kenem magam, sokáig elég lesz. Remélem jó lesz, minden esetre megmézem amiket írtatok!
2019. nov. 27. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!