Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segitenetek? Babukäm 7 hos es...

Segitenetek? Babukäm 7 hos es eddig együtt aludtunk minden ejjel. Iszonyatos kemeny sräc! Hörögve üvölt ha nem erzi jol magat. Szeretnem kisägyba szoktatni! Tudnätok tippeket adni hogyan? ( csak bababarät megoldasokat! )

Figyelt kérdés
2016. dec. 10. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pont nem a legalkalmasabb idő rá.Most kezdődik a szeparációs szorongás.
2016. dec. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tenyleg nem aktualis idopont erre, max ha nagyon nem tudtok egyutt aludni valami miatt!

De pl tehetsz egy probat ugy, hogy elalszik az agyban majd atrakod a kisagyba.... Ha felkel akkor ott probalod megnyugtatni de ha nem sikerul akkor vedd vissza magad melle!:) nekem 15 hos a csajszik, kezdettol fogva egyutt alszunk es imadjuk ezt a felallast!💕💕

2016. dec. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csakszik=csajszim *
2016. dec. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hu köszi a felvilagositast!
2016. dec. 10. 18:55
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! A kisfiam szinten temperamentunos fickó :-D 7 hónaposan ő is így üvöltött mint a Te babád :-) en 8 hónaposan szoktattam kisagyba elalvásra. Kb 5 nap volt, míg teljesen megszokta. Az alvasai hosszabbak lettek, azóta csak fogzas, vagy most (11 hós) szep.szorongas miatt kel. Ilyenkor rinfatast igényli, egyébként magátol alszik el azóta is. Valamennyi sírás biztos lesz, mivel megszokta, hogy melletted alszik es ez változni fog.

En ugy csinaltam, higy letettem, simiztem, dudoltam, ha nagyon felhergelte magat, kivettem. Mikor negnyugodott visszaraktam es így tovabb. Első alkalnaknal 25 perc alatt elaludt minimális sirassal, aztán napról napra hamarabb. Annyi, higy ő cicin aludt el előtte. De talán nálad kicsit fokozatosabban kellene, ne vond meg egyből a közelséged szerintem. Ahogy írtak előttem is, aludjon el ugy mint eddig es vidd at. Ahogy ez egyre jobban megy, éjjel ott vissza tudod altatni, akkor utána tedd le a kisagyba aludni.

2016. dec. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!