Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A terpesz betét pelenkába és...

A terpesz betét pelenkába és a terpesz bugyi ugyanazt a cél szolgálja? Tapasztalatok is érdekelnek!

Figyelt kérdés
Ma az ortopédián kiderült, hogy sajnos a babánk lábai kicsit fejletlenek (II.A, II.G). Ezért most a rendes pelusára fel kell tenni egy nagyobb méretű pelust, amibe egy téglalap alakú betétet kell raknunk. Kicsit macerás a dolog, ezért gondoltam arra, hogy egy terpeszbugyi jobb volna, de nem tudom, hogy az is ugyan olyan hatásos e vagy az csak megelőzésre jó? Akinek volt hasonló esete mennyi ideig kellett használnia a terpeszt ill. milyen mértékű volt a fejletlenség? A mi babánk 7 hetes most.
2010. júl. 26. 22:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia!Ahogy igy leirtad szerintem ugyanaz a kettő.Nekünk betétes rugit kellett venni,az olyan mint egy kis gumibugyi,közepén egy kocka alakú betéttel.6 hetesen kaptuk,mert fejletlennek találták a csípőjét,a jövő héten kell visszamenni remélem utána nem kell majd hordania.Akkor lesz 12 hetes.Én úgy csináltam hogy a pelusra tettem rá ezt a rugit,és arra a ruháját,napozót.Sok helyen mondják hogy a ruha felé kell tenni,nekem nem vált be,mert állandóan elcsúszkált rajta.
2010. júl. 27. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia!Azt még megkérdezhetném, hogy nektek milyen mértékű volt a fejletlenség? Ill. ez a bugyiféleség nem dörzsöli a pici lábát?
2010. júl. 27. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!