Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan lehet egy 8 hónapos...

Hogyan lehet egy 8 hónapos baba hisztijét kezelni?

Figyelt kérdés
Ne írjátok,hogy nem tud hisztizni,mert ez kőkeményen az volt.Nem engedtem,hogy a konnektorba nyúlkáljon,meg nyomogassa a gépet.Erre elkezdett üvölteni,meg verni a lábát a földhöz,majd rugdosni.Könny egy szál sem volt,kb 10 percig tartott,utána nevetett.
2010. júl. 30. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Így, amit nem szabad, azt nem engeded. Egyre rövidebbek lesznek a hisztik, mert rájön, hogy hiába.

Persze a nap ne csupa tiltásból álljon. Ám amit nem engedsz, azt holnap se.

Érdemes a csak nagyon fontos dolgokat tiltani.

2010. júl. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
El kell terelni a figyelmét. Mit csináltatok 10 percig?
2010. júl. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
elmentünk,megnéztük a mosógépet,meg átpelusoztam.közben elmondtam neki,miért nem szabad.aztán lassan lehiggadt.ilyenkor meg lehet ölelni,vagy nem?
2010. júl. 30. 15:49
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem szabad verni a gyereket, pláne egy ilyen kicsit. Mit ütsz rajta.

Van értelme is, arra kell hatni.


Ha meg hisztizik,hadd hisztizzen, majd abbahagyja. Legalább levezeti a feszültségét.

Rá anyukára..:( :D

2010. júl. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem 7,5 honapos a kislányom ő is tud hisztizni de eszembe se jutott hogy megüssem.Amugy énis kiváncsi lennék mit lehet ilyenkor tenni?
2010. júl. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

el kell terelni a figyelmét. és ennyi.

majd ha jön a dackorszak, na ott már nem lehet elterelni. ott ami beválik, hogy hagyni kell hisztizni, majd abbahagyja. de a 8 hónaposat még nem kell hagyni.

2010. júl. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!