Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan reagálnátok rá? A...

Hogyan reagálnátok rá? A nagypapa Veronika nevű unokájának állandóan, Tímeát mond. Van egy Tímea nevű unokája is!

Figyelt kérdés
Mondanátok valami neki, vagy hagynátok? Ja és mindig azzal jön, hogy emlegeti Timi!
2010. aug. 2. 17:56
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Nem mondtam rá semmit eddig, csak egy kicsit rosszul esik!
2010. aug. 2. 17:59
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
én elviccelném,úgy nem bántó.Azt mondanám, hogy na nézdd már Vera(vagy ahogy nevezitek) a nagypapa letímeázott téged.És te ezt hagyod?Szerintem így nem sértő.Az én Mamám mindig az apja nevén szólítja a fiamat,én ezt szoktam neki mondani
2010. aug. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem a szomszéd Néni mindig krisztinek hív kever az uniokájával, a nagyszülőket pedig mindig ki kell javítani mert össze keverik a dédunokát sz unokával. Nem direkt van hidd el, feledékenyek az öregek, nekem sem mindig jut eszembe egy két anyuka neve, mindig úgy mondom x anyukája. De javítsd ki, csak csak neki is rosszul fog esni hogy keveri őket!
2010. aug. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Az en Nagyim is mindig ezt csinalta :) de nem azert , mert nem tudta a nevunket!

Lehet, mar nem dolgozik olyan jol az agya.Nem hiszem, hogy meg akar bantani!

Mamikam mindig felsorolta az osszes unokat.Szegyelte mindig magat, de nem tehetett rola, mert agykarosodasa volt oxigen hiany miatt amit keson vettek eszre az orvosok.

2010. aug. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne bánkódj emiatt. az én nagymamám szegény felsorolja az összes unokája nevét, mire elér az enyémhez:-D Ők már ilyenek szegények. örüljünk, hogy még velünk lehetnek.
2010. aug. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Ha lenne 6 unokája megérteném, hogy összekeveri, de csak 2 van és mi vele élünk! :S De köszönöm a válaszokat!
2010. aug. 2. 18:28
 7/17 A kérdező kommentje:
Neki elvileg semmi baj a memóriájával!
2010. aug. 2. 18:30
 8/17 A kérdező kommentje:
Pici az unokája nem olyan öreg a nagypapa, hogy összetévessze őket!
2010. aug. 2. 18:31
 9/17 A kérdező kommentje:
Ha egyszer-kétszer mondja neki, az még hagyján, de ma már 5x mondta és erre viccesen, jaj emleget a drága unokám, mindig ezt mondja!
2010. aug. 2. 18:33
 10/17 anonim ***** válasza:

Javítsd ki minden alkalommal, de ne bántóan! Nálunk a dédi volt az, aki hetekig nem jegyezte meg a lányom nevét, minden távoli rokonnak a telefonban elmondta, hogy a dédunoka Lilla.

Léna anyukája:)

2010. aug. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!