Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adjak enni a 4 hós babábna...

Mit adjak enni a 4 hós babábnak, mert egyáltalán nem fogadja el a tápszert a tejcsim meg má kevés neki? A bébiételt is kiköpi.

Figyelt kérdés
Már sok félét próbáltunk,de a teát vagy almalevet elfogadja cumisüvegből,tehát nem hiszem,hogy azzal lenne baj.
2010. aug. 5. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Többször kell próbálni a bébiételt, másnap nálunk mindig elfogadta a babám, mégha előző nap húzta is a száját.


Pedig valamilyen tápszert jó lenne találni, mert azt még sokáig ennie kellene.


Milyen tápszert adtál neki eddig?

2010. aug. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Esetleg próbáld ki a tejpépet.
2010. aug. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tejpèp, tápszer, próbáld tovább a babakaját is. Persze hogy először kiköpi. Egy hét és nem fogja köpködni, ha igazán éhes. Próbálj más tápit, rengeteg van a piacon.
2010. aug. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy nem is kevés a tejed és szimplán nem éhes? Honnan gondolod, hogy nem elég a tej?
2010. aug. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Abból gondolom,hogy már éjfélkor fennt van ,eddig meg aludt olyan 3-ig.Ugyanakkor vacsizik kb 20:30-kor.Már próbáltam tej pépet is,az sem kell neki.Most Beba tápszert használok,amit 2 hetes korában elfogadott,de csak 3-4 alkalommal pótoltam neki ,azóta nem.Most ez a tápi sem kell neki.
2010. aug. 6. 09:35
 6/6 anonim ***** válasza:
A tápszerbe is keverhetsz gyümölcslevet, hátha szívesebben megissza. Én is így csináltam, bejött
2010. aug. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!