Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom beteg és egész nap...

Kislányom beteg és egész nap alig evett vmit. Meddig normális a "nemevés"?

Figyelt kérdés
Láza most nincs, remélem nem is lesz, csak bágyadt. Folyadékot iszik.
2010. aug. 7. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

két nap után már szoktak enni.

kis főtt rizst főtt krumplit adhatsz holnap aztán husit almaszósszal ilyesmit.

2010. aug. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hát ilyesmiket próbáltam, de a rizsből is nagyon keveset evett, pedig azt imádja! Már kezdek kicsit kibukni, remélem az esti tápját jobban megeszi! Amúgy 11 hós.

Köszi a választ!

2010. aug. 7. 19:41
 3/8 anonim válasza:
100%
Szia! A 6 éves fiam fuldoklott a jégkockától pár másodpercig,ezt követően csak alig evett(pépeset),inkább csak ivott. Vizsgálták 2 kórházban is és már lassan 3 hete minimális ételt fogyaszt,ami az orvosok szerint a sokk miatt van. De azt mondták hogy majd vissza áll a normál adagra,ne aggódjak. Én is a kedvenceivel próbálkozok,és vitamint adok neki,mert attól éhesebb lesz. Azért mivel neked még kicsi egy orvost nem árt felhívni ha sokáig tart.
2010. aug. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Voltunk ma ügyeleten, hétfőn pedig mindenképpen viszem a gyerekorvoshoz. Köszi a válaszod!
2010. aug. 7. 20:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor rájuk bízom, mennyit esznek. A szervezet a gyógyulásra összpontosít, nem az emésztésre, ezért jobb is, ha csak keveset esznek ilyenkor. Héjában főtt krumpli, keksz, ropi, tea, ásványvíz, limonádé, amit megkíván. Ha nem akar enni, nem erőltetem. Utána majd bepótolja.
2010. aug. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne bukj ki, ha nem eszik, nem fog éhen halni, hidd el. Akár egy-két hétig is eltarthat, mire el fog fogadni normális mennyiséget. Hagyd békén, hadd gyógyulgasson a maga tempójában. Ne akadj ki akkor sem, ha 1 falatot sem fogad el.

Jobbulást neki! Neked pedig türelmet :)

2010. aug. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk volt olyan betegség, amikor 2 hétig alig evett a gyerek...Ők tudják, hogy mikor egyenek, és mennyit.

Ha beteg vagy, te sem vagy olyan éhes:)

A lényeg a folyadék!

Jobbulást!

2010. aug. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi Lányok, nagyon kedvesek vagytok! Igyekszem türelmes lenni!!!

Amúgy sajna nekem akkor is van étvágyam, ha beteg vagyok. :-S

2010. aug. 8. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!