Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi vagyunk akik voltunk...

Mi vagyunk akik voltunk sogornőmnél és beteg volt a gyerek! Ez normális?

Figyelt kérdés
Természetesen náthásak lettünk! Szegény alig aludt éjjel valamit! Taknya nyála össze folyik! De nem lázas eddig! Beszéltem sogornőmmel mert ma van a férjének a szülinapi családi összejövetele!Mondtam hogy mi nem megyünk,erre ő azt válaszolta hogy azért mert egy kicsit náthás?Ő miatta mehetünk!Nem is lennék mérges ha kisfiam nem lenne füles és nagyon örültem hogy 3 honapja nem volt semmi baja!Tessék erre meg!
2011. márc. 20. 11:38
 1/7 A kérdező kommentje:
Mármint sogornőmnek volt beteg a gyereke.
2011. márc. 20. 11:39
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én sem mennék a Te helyedben. Mondjuk nem tudom milyen viszonyban vagytok a sógornőddel, de azért én biztosan beolvasnék neki ( csak egy kicsit.. ).

A mi családunkban, barátoknál az a szokás, ha bárkinek beteg a gyereke, akkor figyelmeztetjük egymást.. Ez így van rendjén szerintem.

A sógort meg ráértek felköszönteni 1 héttel később is. Felnőtt ember, meg kell, hogy értse.

2011. márc. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi már hónapok óta halogatunk egy baráti találkozót, mert vagy ott nagyon fertőző betegek a gyerekek, vagy nálunk nem oké valami. Volt, hogy aznap reggel szóltak ide, hogy bocsi, mégsem tudnak jönni... Nem értem, miért nem képes valaki megérteni, ha beteg a gyerek, akkor ott nincs látogatás és bulizgatás. Most az a jó valakinek, ha oda-vissza fertőzik egymást a gyerekek?!

Szerintem a te picidnek most még nem hiányzik egy családi találkozó, biztos bágyadt, inkább lenne csak anya, apa közelében.

2011. márc. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Olvastam az előző kérdésedet is.

Sajnálom a babádat, jobbulást neki!!!!


Én is utálom, ha nem szólnak,hogy betegek, nálunk egy icipici csak takonyból majdnem tüdőgyulladás lett :S

2011. márc. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

én is jobbulást kívánok a fiadnak, reméljük most nem kerül sor fülszúrásra!


azért én is beolvasnék neki egy kicsit! :)

2011. márc. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
Én sem mennék a helyedben. Mi is sógornőméktől kaptunk el egy jó kis taknyos valamit, mert elfelejtettek szólni, h beteg az egyik gyerek, mi meg lementünk. Középfülgyulladása lett a 9 hónapos fiamnak. Azóta először óvatosan tájékozódok, h h vannak a gyerekek, ha mindegyik egészséges akkor megyünk.
2011. márc. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

mi is voltunk így, hogy nem szóltak, hogy betegek a gyerekek,ahova mentünk és tüdőgyulladása és arcüreggyulladása lett együtt utána a kislányomnak 39 fokos lázzal, majdnem kórházba is került.

A doktornőnk is annyira aggódott miatta, hogy még szombat vasárnap is mentünk hozzá, hogy megnézze.

Amikor meg mondják, hogy betegek a gyerekek, én meg mondom, hogy akkor mi nem megyünk,akkor meg én vagyok a rossz, mert miért nem megyünk. Egyébként a férjem lányáról van szó, meg a gyerekeiről,

2011. márc. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!