Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Forgolódás éjszaka. mitől lehet?

Forgolódás éjszaka. mitől lehet?

Figyelt kérdés
5 hós a kisfiam,eddig minden rendben volt éjjel...lefeküdt ese 8-9 körül és előszőr 4 körül kelt...de addig nyugodt volt az alvása semmi nyugtalankodás...kb 1 hete alig akar elaludni forgolódik nyüszög...nagy nehezen elalszik utána kb 2 órával fél óránként forgolódik,teát kér,csukott szemmel nyűglődik és láthatóan nyugtalan...egyik oldaláról a másikra fordul,sőt hasra is de vissza még nem tud és nem tetszik neki...mit tegyek hogy vissza álljon a régi rend?Én már alig állok a lábamon olyan fáradt vagyok..
2010. aug. 10. 07:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Mozgásfejlődés és fogzás is lehet. Ilyen korban sajnos nagyon sok babánál ezt tapasztaljuk/tapasztaltuk. Nálunk is ez volt, és elmúlt. Türelem és kitartás!
2010. aug. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van már több, mint egy hónapja. A babánk most 6,5 hós:) Sajnos nem tudok vele mit csinálni, neki már nem elég a tea, vissza sem alszik, amíg 3 óránként meg nem szoptatom, de közben is felébred párszor , akkor csak megigazítom (teljesen kicsavarodva találom), visszaaltatom. Én is hulla vagyok már, de majd csak alakul:)
2010. aug. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én már 3 hós kora óta nem szoptatom sajna,úgyhogy nálunk az sem lehet hogy cicizni akar...néha ha már nagyon nem bírom kiveszem magunk közé és ott jobbat alszik...de ilyen nem volt régen...olyan ügyese aludt a kiságyában...sőt ő akart mindig ott aludni mert szerette...gondoltam arra is hogy talán a hippes teától felpörögne?mert én kicsit többet szoktam beletenni annál amit a doboza ír...de ezek a teák sztem nem olyanok...szóval akkor türelem?esetleg valami tanács amitől jobb lehet míg át nem vészeljük...???
2010. aug. 10. 08:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk egyértelműen alvászavar állt a háttérben, plusz fogzás is. Homeós bogyókat kapott rá, és egy hét alatt megoldódott a dolog (sedatif pc és camomilla 15ch).
2010. aug. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!