Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen játék való olyan 1...

Milyen játék való olyan 1 éves gyereknek aki a logikai játékokat csak dobálni szereti?

Figyelt kérdés
Rengetek fejlesztő játéka van de minimálisan sem "szakszerűen" használja őket. Mindent dobál, csapkod. A labdát szereti guríteni, de azt is inkább dobálja. Az alakzatbedobós játékot is inkább ütögeti, szétdobálja a kockákat. Néha pakolgat vödörből vödörbe, de 2 perc után megunja és szétdobál mindent. Nem nagyon tudja játékkal lefoglalni magát, csak a rohangálás csapkodás megy. Mit ajánlatok? Rá lehet venni hogy a logikai játékokkal is játsszon, vagy van amit ki tudnánk próbálni? Természetesen neki való játékai vannak.
2021. jan. 1. 12:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora korban még ez a normális. Egész nap pakolnak, ismételgetik ugyanazt, hogy sokadszorra is ugyanúgy működik-e. Pl. a dobálás, ütögetés, gurítás, sorba rakás, ledöntés, öntögetés. És persze nem figyel oda pár percnél tovább semmire, viszont minden azonnal kell, amit épp meglát.
2021. jan. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
83%

"honnan tudjam mi a normális a többieknél? :D"


Mondjuk nem csak tapasztalati úton lehet tanulni és ez a világ összes dolgára igaz. Lehet olvasni is... már ha tudsz.

2021. jan. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nem terveztem annyira belemerülni, nem az én gyerekem, de az anyja is kicsit aggódik, hogy csak dobál és rombol mindent, ezért gondoltam biztos van olyan ami az ő habitusához való. Ismét köszönöm a válaszokat, a kötekedő meg keressen más időtöltést.
2021. jan. 1. 13:52
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
1 évesen szerintem se a logikai játék a nyerő. Teljesen normális ahogy viselkedik, nem gondolnám, hogy már 1 éves korban is agyon kell fejlesztgetni egy egészséges gyereket.
2021. jan. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!