Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Mindig mindenki hívatlanul beállít hozzánk. Pontosabban az én részemről a nagyszülők és dédszülők. Hétköznap már zárom az ajtót, de mivel a nappali teljes falazata ablak így idejönnek, beleskelődnek és addig kopognak míg nincsenek beengedve. Ha nem lenne covid, akkor is most van még influenza szezon, de ez senkit nem érdekel valamiért. Bejönnek, fogdossák a kisfiam kezét, talpát(amiket ő előszeretettel eszeget) puszilgatják ugyanúgy a kezeit, lábát, fejét is. Úgy beszélnek hozzá hogy maximum 30-40 centire tartják a fejüket. Értem én hogy szeretik, de ezt akkor sem kéne. Ha szólok hogy legalább kezet mossanak mikor bejönnek, meg vannak sértődve és nem teszik. Mikor hajolnak egyre közelebb, én húzom el a fiamat messzebb, de csak közelednek, nem veszik észre magukat. Dédszülők örömködtek itt hogy már nyugodtan jönnek bármikor, mert be vannak oltva és nem kapnak el semmit. Mintha mi nem lennénk fontosak, csak ők. Féltem a 7 hónapos fiamat és magamat is 20 hetes terhesen. Nem tudom mit tegyek. Túlaggódom, vagy ez nektek sem lenne így rendben?
2021. márc. 26. 08:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Csak azt tudod tenni, hogy kiallsz magadert, magatokert. Erositsd meg magad lelkiekben, hogy a gyermeked, gyermekeid az elsok, ugy cselekedj, ahogy nekik a legjobb. Komolyan vallald a konfliktust. Ne csak beszelj, cselekedj. Kitessekeled oket, vagy a furdobe tuszkolod oket, vagy tenyleg nem engeded be oket, barmit csinalnak, a kiskaput meg lezarod. A ferjed pedig alljon melled, tamogasson, cselekedjen.

Hajra!

2021. márc. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Kellene nektek egy harapós kutya 😄 (bocsánat)
2021. márc. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!