Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Biciklis gyerekülést nem...

Biciklis gyerekülést nem tudok használni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem tudom csak én vagyok e ilyen helyzetben, de van egy kisfiam, aki 20 kiló, elég husis baba, 2 és fél éves. Közlekedés könnyítése végett szerettem volna egy biciklis gyerekülést venni hogy könnyebb legyen a közlekedés. Viszont ahogy nézem, a legtöbb ülés 22 kgig használható. Aki hasonló helyzetben volt hogy oldotta meg ezt a problémát? Ha 25 kiló lesz a baba hogy tudom kerékpáron szállítani?

Néztem nagyobb sulyhatarú üléseket de az sajnos méreg drága is és nem sűrűn van labtartoja, amire nekünk még szükségünk lenne. 😔



2021. ápr. 7. 07:29
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
És mit isznak? 100 %-ban vizet?
2021. ápr. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

A nagy lány igen, ő csak vizet kér mindig.

A kicsik vegyesen, vizet inkább de szoktak inni szörpöt is, de csak a Pölöskei diabetikus szörpöt kapják az orvos javaslatára mert az nem tartalmaz hozzáadott cukrot.

Nagy ritkán ha kérnek kapnak kakaót reggelire egy bögrével, de ez ritka nagyon. Ez a mostani helyzet, korábban kaptak normál szörpöt is és időnként gyümölcslevet. Persze ezek mellett a vizet is kapták rendszeresen.

2021. ápr. 8. 14:51
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!