Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 napja nyugtalanul alszik a...

3 napja nyugtalanul alszik a babóm fel-fel sír kb fél oránként nem éhes nem szomjas mitől lehet? 6 hónapos

Figyelt kérdés
2010. aug. 20. 22:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Erős a gyanúm, hogy fogzás kezdődik nála. Kitartás!!!!
2010. aug. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én is arra gondoltam de kb 2 hete jött ki a 2 alsó már jönne is a felső? :D
2010. aug. 20. 22:35
 3/9 anonim ***** válasza:
Mozgásfejlődés és fogzás. El fog múlni, kitartás!
2010. aug. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha semmi se jó neki, akkor valószínűleg a foga lesz a ludas. 2 hetente is normális, akár sűrűbben vagy ritkábban is jöhetnek a fogai. Erre nincs pontos menetrend. Az enyémnek volt, hogy egyszerre 4 jött, előtte egy hónapig semmi, utána másfélig megint. Szerencsére őt nem viselte meg.
2010. aug. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyan ez a helyzet és már egy hete tart. Ma már a felső ínyét is nagyon piszkálta. Az alsó 2 foga egy hónapja kijött, most a felsők következnének. Mi is arra gondolunk, hogy a fogáról és várjuk, hogy mikor lesz vége. Mert óránként kelni nagyon fárasztó. De napközben meg remekül el van. 6 hónapos kislány.


Kitartást kívánok! Ja, és reméljük, hogy tényleg "csak" ennyi a baj.

2010. aug. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

1. vagyok. Bizony bizony, jöhetnek már a felsők is!!! :)

Amúgy nálunk konkrétan a fogakkal addig "szenvedtünk", mig az első 16 ki nem bújt (a 4 utolsó a szemfogak voltak, az is elég gáz volt)... utána mintha elvágták volna, semmi baja azóta a lányomnak. (Most 21 hónapos).


A kolléganőmék viszont észre sem vették, mikor jöttek a lányuk fogai.. az is lehet, h nálatok is pld. csak az első négy lesz ilyen nehéz, a többit észre sem veszitek... Kitartás, tényleg nem annyira hosszú ez az időszak... (csak Neked most... de elmúlik ez is) :)

2010. aug. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat aranyosak vagytok, én is remélem hogy tényleg csak a fog a ludas és nincs semmi baj:)
2010. aug. 20. 22:46
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi is egy hete küszködünk éjszakánként, óránként megébred, de fogalmam sincs miért. Nem látom az ínyén, hogy a foga jönne, és nappal olyan jókat alszik, hogy nem tudom mitévő legyek.
2010. aug. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tegnapi 22:41-es vagyok.

Nekünk a hasa fájt szegénykémnek, azért ébredt és sírdogált.

Tegnap újra adtam neki gripe watert, és most éjjel már nem is ébredt meg.

(Lecsót ettünk és sikerült belehagymáznom rendesen.)

2010. aug. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!