Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért kel fel óránként a...

Miért kel fel óránként a lányom éjjel, olyan nyugtalanul alszik, mitől lehet?

Figyelt kérdés
3és fél hónapos, éjjel 2ig alszik, utána óránként felébred. Nem tudom miért.
2009. dec. 3. 08:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

mi 3 hónaposak vagyunk, de én is azt vettem észre h elég nyugtalanul alszik, szinte egész éjszaka a cumit kiköpte, kereste, én meg beadtam neki.pedig 2 hetes kora óta a min. 6óra alvás megvan éjszaka, egy hónapja pedig este 10től reggel 6ig.

tegnapelőtt jó fárasztó napja volt, akkor is nyugtalanul aludt, tegnap pedig szinte egész nap aludt és most is nyűglődött.

kíváncsi vagyok mi lehet, mert én is fáradt vagyok.

nektek nem dugul be az orrotok éjszaka? nem lehet h az bántja őket?

2009. dec. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Telihold volt, az viseli meg őket. Az én lányom is rosszul alszik ilyenkor. Nem hittem el amikor nekem is ezt írták, de tényleg így tapalsztalom én is.
2009. dec. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tenyleg teli hold volt es mi is szornyen aludtunk.
2009. dec. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
9 hónapos fiam 7-8x és 4 éves lányom is 3-4x felébredt az éjjel. Tényleg a telihold a "hibás":)
2009. dec. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Első válaszoló: neki nem dugul be az orra, sokat szörcsögött, de vettünk neki hideg párásítót, egész éjjel be van kapcsolva, és azóta jó, nem szörcsög. Próbáljátok ki, nekünk segített! Köszi a válaszokat, a mi esetünkben a telihold nem jön be, 2 hónapja telihold lenne??:):).
2009. dec. 3. 11:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Az enyém 4 hós,de detto ugyanez.Nagyon fáradt vagyok már:(
2009. dec. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!