Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg baj, ha a 15 hónapos...

Tényleg baj, ha a 15 hónapos babám sokszor az én kezemet húzza oda, hogy megcsináljak helyette dolgokat?

Figyelt kérdés

Leginkább olyan dolgokról van szó, amit ő nem tud megcsinálni, pl valamit nem ér el, akkor odanyujtja a kezem hogy adjam oda neki, vagy ha ő nem tudja lecsavarni a kupakot, ráteszi a kezem, hogy csináljam meg neki.

Most olvastam egy kérdésnél, hogy ez nem jó. Valóban így van, vagy én értettem félre?


2021. máj. 7. 21:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém is ugyan ilyen korú,és ugyan ezt csinálja.Nem tudom,hogy normális-e én nem gondolkoztam rajta.Szerintem igen,hiszen ha valamit nem tudsz ott van mindig anya aki megcsinálja neked. :D

Ha már magától tudni fogja,nem fogja igényelni,hogy mi csináljuk/mutassuk neki. :)


Az önálló ivás meg..az enyém nem tud még.Ezzel sem érzem,hogy bármivel kevesebb lenne.Előbb vagy utóbb úgyis mindent meg fog tudni csinálni.Nem sietünk sehová..:D

2021. máj. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező.a tied mutogat? Az enyém nem. De az enyém is csak ezt csinálja húz mindig oda .
2021. máj. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megnyugtató válaszokat!

Kedves 12-es, igen, nálunk nincs hiány mutogatásban, pl ha hallja a szomszéd kutyáját ugatni, máris mutogat arrafelé. Azt nem mondja, hogy vau (semmilyen állat hangot nem mond még), de nagyon akar menni a kutyákhoz, nincs félelemérzete.

2021. máj. 12. 06:28
 14/16 anonim ***** válasza:
Sziasztok, kivel hogy alakultak a dolgok utana megkerdezhetem? Koszonom barki is valaszol
2023. júl. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én 11/14 vagyok. A fiam most 3.5 éves. Már minden lemaradást behozott, mondtam, hogy nincs ok a félelemre. Egyik gyerek sem marad ki semmiből. Ha valamit nem ért ugyanúgy kér segítséget, csak már szóban is. Tud inni mindenből, persze balesetek így is előfordulnak ami TERMÉSZETES és még vagy 6-8 éves korig az is lesz. :D
2023. júl. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nagyon orulok, hogy ezt a valaszt irtad es hogy minden rendben veletek🙏🏼Ugyi nagyon a kisfiatok, azon azert jot nevettem, h azt nem is neztem mikori volt a kerdee vagy mikoriak voltak a valaszok, csak nezem , hogy a fiam mar 3,5eves 😂koszonom, h valaszoltal
2023. júl. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!