Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi volt a legdurvább, ahonnan...

Mi volt a legdurvább, ahonnan leesett a (még járni nem tudó) babád?

Figyelt kérdés

2021. szept. 9. 13:32
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
86%

10

Most már mindenki le van.. :D

Én tuti úgy állítanám be,hogy csak a kérdező pontozhasson..elvegre neki kell megítélni,mennyire hasznos a válasz.

2021. szept. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
88%
1 éves a kislányom, múlt pénteken a kanapéról esett le háttal. Elharapta a száját, volt nagy sírás, de más baja nem lett. Jár már egyébként, de ez nem függött össze a járással.
2021. szept. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is bosszantó, hogy számomra hasznos válaszokat mások ellenkezően bírálnak el. Mindazonáltal azt én sem értem, hogy milyen hírértéke van ennél a kérdésnél annak, ha egy baba nem esett le sehonnan. Teljesen normális az is, ha nem esik le, de a kérdésem azokhoz szól, akiknek leesett. Ez olyan, mintha kérdeznék, hogy hol van jó étterem Korzikán és valaki szükségesnek látja közölni, hogy soha nem járt ott. Mindegy, ettől függetlenül mindenki erőfeszítéseit kérdésem megválaszolásában ugyanúgy (pozitívan) értékeltem.
2021. szept. 9. 18:41
 14/30 anonim ***** válasza:
80%
Kb 7 hónaposan a kinyitott kanapéról esett le a parkettára, engem jobban megviselt, mint őt... Pici púp lett a fején, meg persze az ijedtség miatt volt nagy sírás, de percek múltán már rötyögött valamin :)
2021. szept. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem leesett hanem elesett

De jó nagyot, akkor volt 7hónapos

A hangfal elé volt támasztva a kihúzhatós kanapé "párnája" mert pakolásztam

Lányom már feltudta állásba húzni magát, és úgy döntött amellett is megpróbálja. Későn léptem oda, zakózott egy hatalmasat. Volt ordítás és krokodil könnyek. 2perc múpva már erősen röhögött valamin.

A fején lett hátul egy apró púp, másnapra nyoma se maradt.

2021. szept. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
91%
Kanapéról esett fejjel előre :/ nagyon megijedtem, de szerencsére 2 perc ordítás után mintha mi se történt volna.
2021. szept. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
84%

Pelenkázóról valahogy lecsúsztatta magát a 2 kezem közt fél évesen. Sajnos elterelték a figyelmem, elnéztem oldalra, és egy pillanat alatt csúszott is. Kb rajtam csúszott végig le, a föld felett sikerült normálisan megfognom, de az életben nem felejtem el.

Ahol ténylegesen leesett, és nem tudtam elkapni, a mi ágyunkról volt, szintén kb fél évesen. Ott is szerencsére nem a földre esett, de fejre sajnos.

2021. okt. 25. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
83%

Medence széle. A betonra esett.

Mások "vigyáztak" rá...

2021. nov. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
79%

Kanapéról, ágyról estek többször.

A nagy egyszer hordozóval együtt székről. (Indulás előtt voltunk, cipőmet kötöttem, addig úgy mozdult,hogy leesett a hordozóval. Be volt kötve, de akkor nagyon megijedtem.)

2021. nov. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
76%
A kanapéról és a mi ágyunkról esett le, szerencsére nem lett semmi baja :)
2021. nov. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!