Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi volt a legdurvább, ahonnan...

Mi volt a legdurvább, ahonnan leesett a (még járni nem tudó) babád?

Figyelt kérdés

2021. szept. 9. 13:32
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
92%

8 gondolom mert ankérdés, hogy a legmagasabb


A nem esett le az erre nem válasz🙃


A férjem kezéből kifordult 10 hónaposan, állt az apja és a viacolorra..


Lepattant 2 foga, mert a cipzár megsértette.

Szerencsre vastagon be volt öltöztetve.


Kisebbik vagy 5-ször esett le

Hiába mondtam mindenkinek, hogy ugrik a gyerek mindenhonnan.

Puklija sem lett sosem ezekből..

Bezzeg később, amikor motorral bicajjal esett.

2021. nov. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért 8-as, mert a kérdés az volt, hogy mi volt a legdurvább, ahonnan leesett, nem pedig az, hogy kinek esett le vagy nem esett le a babája! Tehát a nem esett le sehonnan válasz erre a kérdésre “nem hasznos”.
2021. nov. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
Járni nem tudóként szerencsére sehonnan. Viszont esett-kelt, mikor járni tanult. A legrosszabb az volt, amikor - veszélyérzet még zéró, önbizalom ezer - a két lépcsőfoka bejáratnál popóra esett és szó szerint leszankázott. Szerencsére a pelus tompított és a fejét sem ütötte be. Viszont én nem tudom, hány szívinfarktust éltem át azalatt a kb. fél másodperc alatt...
2021. nov. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
86%
lépcsőfokos és leszánkázott.
2021. nov. 20. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
79%
Addig babrálta az etetőszék bekötött övét, míg kilazult, ő meg kiesett. Nagy szerencse volt, hogy az ágy épp akkor mellette volt és megfogta a nagyobb zuhanástól. Ott voltam tőle másfél méterre, de mire felnéztem a leveséből már zuhant. Kb majdnem egy éves lehetett ekkor.
2021. dec. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
86%
Ágyról fejjel előre lemászott kb 5 hónapos korában.
2021. dec. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
81%

Kislanyom epp ma esett le eloszor az agyunkrol! Gondolhatjatok hogy erzem magam azota is gyotor a lelkifurdalas hogy nem figyeltem elegge halistennek vigyorog semmi eltero tunet nincs nem hany stb viszont az erzes borzaszto :( elso baba 6 honapos!

Hat nemtudom ezt hogy fogom kiheverni igyis lelkis vagyok :’(

2022. febr. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
Ágyról... semmi baja nem lett
2022. márc. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

7 hónaposan a pelenkázóról. Lepergett előttem az életem... lassított felvételben láttam az egészet. Mellette álltam, csak egy pillanatra hátrafordultam, és lemászott.

Szerencsére úgy esett mint egy macska, négykézlábra érkezett egy puha szőnyegre. Nem is nagyon sírt, inkább csak az ijedtségtől, de nem fájt neki. Én sírtam inkább, mert aggódtam érte, és csalódtam magamban.

Nem lett semmi baja, de azért figyelgettem pár napig, hogy nincs-e agyrázkódása, belső vérzése. Másnap jött a védőnő, neki említettem, de ő is azt mondta, hogy persze vigyázni kell, de ez előfordul, és ha nem kőre vagy parkettára esett, nem ütötte meg magát, akkor kórházba se kell vinni, mert csak feleslegesen bent tartják, röntgenezik.

Mostmár 10 hónapos a kisasszony.

2022. márc. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
51%
Ágy, sokkal rosszabb volt mikor majdnem raesett valami.. Meszeltunk és a festő itt hagyta a fa létrajat ami nem túl nagy de elég nehéz, fiam akkor volt 2 éves kB, párom vacsit csinált én meg szaladtam pisilni a gyerek jött utánam mindig ilyenkor de most csak fél útig jött, wcn kiabáltam páromnak figyelje a gyereket de ő mire oda nézett már mászott volna a létrara, első foknál popsira esett a nagy létra meg majdnem rá úgy lökte arrébb az apja, egy cm múlt rá h ne rá essen akkor nagyon megijjedtunk..
2022. márc. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!