Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 C° van felénk, mit adja 7...

15 C° van felénk, mit adja 7 hós babámra, ha megyünk sétálni? Meddig kell a +1 réteg ruha rájuk, mint ránk?

Figyelt kérdés
Itthon is eléggé beöltöztetem, mert hideg a keze és a lába is, nem tudom az utcára mit adjak rá, hogy ne fázzon meg.
2010. szept. 1. 07:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%

-Jó nektek nálunk csak tiz fok van.


- nem a kéz és a láb hidegsége számit hanem a tarkó ha az hideg fázik ha meleg a tarkója pont jó.


- elég ha rajta is van kabát és be is van takarva + legyen rajta fülvédős sapka.

2010. szept. 1. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

szia. Hát itt is baromi hideg van, én éjszakára is egy hosszú ujju body-t és egy rugit adtam rá. 21 fok van a lakásban.

Ha kimegyünk kiskabátot fogok ráadni,és egy vastagabb farmert. A kabát alá egy hosszuuju body-t és egy vékony hosszú ujju pólót. plussz zokni, kiscipő, sapi

8hós a lányom

2010. szept. 1. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
És nagyon fúj a szél.
2010. szept. 1. 07:45
 4/12 anonim ***** válasza:
valamilyen jó meleg ruhába öltöztesd, de azért ne legyen benne melege:)
2010. szept. 1. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Rátegyem a lábzsákot a babakocsira?
2010. szept. 1. 07:49
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A 2. kommented előtti válaszoló vagyok: inkább csak takaróval takard be szerintem:)
2010. szept. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem a lábzsák jó ötlet, ha mi is babakocsiznánkmég, én rátenném. :)

Amúgy az a +1 réteg szerintem sokáig érvényes! A lányom 2és fél éves, de én is felöltöztetem jobban, mint magamat.

És igen! ne a kezét nézd, hanem a tarkóját. Ott ellenőrizheted, hogy fázik-e, nem túl meleg-e.

2010. szept. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
48%
Hosszú újjú body, harisnya, pulóver nadrág, kabát, vastag zokni vagy kocsicipő, sapka pléd! A plédet vissza hajtom a lábánál hogy ne fázzon a lágmba!
2010. szept. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
azért még tulzásba ne vigyük,még lábzsák nem kell,télen mit adunk rá?az elöttem lévök jol irták,fontos a rétegesség,ne legyen melege,és ne fázzon.
2010. szept. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az utolsó előtti válaszolótól kérdezem, hogy a hőérzetünknek valóban rossz eza 10-13 fok, de télen a mínuszokban mit adsz majd rá?

Én tegnap a 8 hónapos kislányomra hosszú ujjú bodyt, rugdalózót (ujjatlan), meleg kardigánt adtam, fülre húzható (de nem téli) sapkával, ráhúztam a kapucnit. Meg a lábára egy "tuyit". Ezt a szót itt tanultam a gyik-en (mamuszka). és nem fázott, de a biztonság kedvéért vittem egy plédet, jól jött, mikor elaludt...

Szerintem nem szabad eltúlozni, nyilván ne fázzon meg.


Én mindig arra gondolok, hogy amikor a mínuszok után tavasszal jön a 10-15 fok, mennyire szoktunk örülni, s vetkőztetjük a babáinkat is.. .-)))

2010. szept. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!