Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tavasszal esküvőre megyünk,...

Tavasszal esküvőre megyünk, pánt nélküli ruhát szeretnék, de elég nagy mellem van, a pánt nélküli melltartó nem tartja meg. Ha veszek egy fűzőt, az megtartja és szép dekoltázst ad, vagy mit vegyek fel a ruha alá, hogy ne lógjon a cicim?

Figyelt kérdés
2011. jan. 21. 12:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
39%
Miért akarsz akkor pánt nélküli ruhát, ha nagyok a cicijeid? Válassz egy másik fazont.
2011. jan. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem is. Ez olyan, hogy egy kövér csaj ne akarjon ultraminit hordani..... nem megy, ne erőltesd, végig attól fogsz tartani, hogy kiesik a melled.

Vegyél cső felsőrészű ruhát, ami olyan mint egy pánt nélküli csak vannak vékony pántjai. Felveszel rá egy bolerot és csini leszel.

2011. jan. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%
Elsővel értek egyet,nekem is nagy mellem van,nem vennék fel ilyet,arról nem is beszélve,hogy nagy valószínűséggel mindenki téged bámulna a menyasszony helyett,ami ugye nem volna túl jó.
2011. jan. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
37%

Figyi ha nagy melled van attól még állhatnak szépen!

Vannak különböző fűzők amik pánt nélküliek és segíthetnek a problémádon!

2011. jan. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
51%
Nagyon ciki, amikor a fűző szorításától a hónaalj felé nyomódik a bőr és látszik,hogy az illető mindjárt megfullad.Nagy mellre eleve nem szokta pánt nélküli ruhát ajánlani, a pánt nélküli melltartót sem ajánlják.
2011. jan. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%

Hát ha esetleg táncoltok is és nem csak egy helyben álltok, akkor egy isteni csoda se segít, az meg kissé cikis lenne, ha kiesnének a ruhából :S Meg az is gáz, mikor valaki rángatja két percenként a ruhát, és sajnos szokása, ha meg elég szoros, hogy tartson, akkor bevág, ami még egy vékony lányon is látványos, nehogy ha esetleg van is rajtad mit fogni.

Hát fűzővel is tényleg lehetnek balesetek, meg ugye egy rendes igazi fűző minimum több tízezer forint, a vaterás meg ebayes műanyag merevítősek semmit sem érnek. Arról nem is beszélve, hogy semmiképp sem kényelmes viselet, és azért az is legyen szempont, hogy ne legyen kényelmetlen. De próbálj fel párat és kiderül, hogy állsz vele.

2011. jan. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

80d-85c melltartót hordok, van pántnélkülim és tökéletesen tart és nem csúszkál. persze nem 2 ft volt, de évek óta megvan és a mai napig semmi baja. kint vettem ausztriában, de sztem a triumphban is találsz. arra figyelj, h alul-felül szilikoncsíkos legyen meg h kézzel mosd. ennyi :)

22/N

2011. jan. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

[link]


nekem ilyen van es tokeletes! 85/C a mellem

2011. jan. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Azoknak, akik tényleg válaszoltak a kérdésre, köszönöm a segítséget, meg fogom nézni ezeket a pánt nélküli melltartókat is!Tényleg Köszönöm!
2011. jan. 22. 15:24
 10/12 anonim ***** válasza:
Már hogy esne ki a melle belőle? De szeretem az ilyen kötekedő, irigykedő válaszadókat! Ha nem dekoltált a ruha, nem fog belőle kiesni! Kedves kérdező, remélem találtál valahol megfelelő melltartót!:)
2013. júl. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!