Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek nincs mózeskosara,...

Akinek nincs mózeskosara, hogyan viszi föl a babáját mondjuk egy panel lakás x-edik emeletére? (Pl. Egy babakocsis séta után. )

Figyelt kérdés
Vízszintesig dönthető a babakocsink, ajándékba kaptuk, viszont nincs mózes hozzá. Babahordozó az van. Kézben vigyem majd föl??? Bár csak az elsőre kell... Bocsi a hülye kérdésért, első baba lesz...
2010. szept. 8. 20:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Lift nincs. Babakocsit nem viszed fel vagy hogy érted?
2010. szept. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Kézben, vagy mikor mentek le berakod a hordozóba majd átrakod a babakocsiba, felfelé pedig megint a hordozóba és úgy viszed fel!

De én nem pakolnám ide oda, ölben felviszem és kész!

2010. szept. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen, én úgy gondoltam, hogy a babakocsit a tárolóban hagyom, vagy a "pincében"(ami egy szinten van a bejárattal, szóval nem kell lefelé lépcsőzni),hogy ne kelljen mindig föl-le cipelni. Lift nincs, igazából nem is az elsőn, hanem a földszinten lakunk, de hát oda is vezet fel lépcső(inkább magasföldszint).
2010. szept. 8. 20:51
 4/13 anonim ***** válasza:
én pont úgy csinálom ahogy előttem írták.Hordozóba leviszem,átrakom a babkocsiba,hazafele meg berakom a babakocsit a pincébe,gyereket vissza a hordozóba és kész.Ez van ha egyedül megyünk sétálni(legtöbbször).Ha a párom is jön,akkor kézbe viszem a gyereket.2-on lakunk.
2010. szept. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én biztos nem vinném hordozóban pár lépcsőfokot. Miért nem fogod meg egyszerűen és viszed fel a karodban?
2010. szept. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

kézben. Anyósomék a 4.-en laknak.

ha földszinten laktok, miért csinálsz ekkora dolgot abból a pár lépcsőfokból? Több a herce-hurca a hordozóval, kézben pikk-pakk leviszed.

2010. szept. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Van egy ősi (dakota?) közmondás : "Ráérek majd akkor törni a fejem, hogyan ússzam át a folyót, amikor majd odaérek a folyóhoz."...


Nem kellene már most előre agyalnod ilyen részletkérdéseken, ráérsz majd akkor kitalálni, amikor ott a probléma!


Amúgy meg hidd el nekem : mindig adja magát a helyzet, majd akkor természetes lesz, mit csinálj, ne kösd magad gúzsba azzal, hogy ELŐRE kitalálod, pedig majd a gyakorlatban nem is az lesz az ésszerű megoldás...

2010. szept. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
65%

Hát én amíg a baba nagyon pici, nem tenném a tárolóba a kocsit, ki tudja, mi hull rá, mi mászik rá?

Biztos én vagyok túlparás, de én szerettem, hogy a lakásban van a kocsi, tiszta helyen.

2010. szept. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kicsi a lakásunk, tárolóban a kocsi 5 másik családéval együtt, dexsoha nem volt ezzel gondd!
2010. szept. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
3. emeleten lakunk, plusz magas földszint. Az elején, amikor még könnyű volt a fiam kocsival együtt hoztunk fel, majd mikor egyre nehezedett a kocsit a tárolóban hagyom, majd szépen kiveszem a gyereket és felhozom a kezembe. Nem kell ebből nagy gondot csinálni! Kiveszed, fent meg leteszed és kész!
2010. szept. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!