Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzás "mellékhatásaként"...

Fogzás "mellékhatásaként" folyamatos orrviszketés lehetséges?

Figyelt kérdés
2010. szept. 9. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
ilyet még nem hallottam
2010. szept. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen lehet,ha az felső első 4 fogából jön vlamelyik!Ha a felnőttnek elromlik az első fogai közül valamelyik akkor egész az orr töve is fájhat!
2010. szept. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, de ez gennyesedesre is utalhat. Kamillateaval tisztogasd az inyet.
2010. szept. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,egy negyed fogunk van alul,tuti jönnek a fogai,de se fölül se alul nem érzem dagadtnak neki.Minden étkezés után átdörzsölöm fogkefével az ínyét,aztán kenem dologéllel és dentinoxal felváltva.Holnap megyek homeos bógyoért,mert már a 3. éjszaka nem alszunk.Nem nagyon eszik,viszont rengeteget iszik.
2010. szept. 9. 20:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet, de leginkább a kéz koordinálatlansága miatt orr viszketésnek tűnik. Mi is ilyeneket csinálunk épp. Viszont azt nem értem miért dörzsölöd az ínyét minden étkezés után???
2010. szept. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mert várja.:)2 hónapos kora óta csinálom,akkor még újjra húzhatós "fogkefét" vettem és átmaszíroztam az ínyét,már akkor is imádta.Mostmeg,hogy jönnek a fogai,vettem tanuló fogkefe szettet,és van olyan benne amit Ő maga rágicsál és el sem lehet néha tőle venni.Jól esik neki,inkább mint a kiságy szélét rágja.
2010. szept. 10. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!