Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Orrviszketés lehet fogzás...

Orrviszketés lehet fogzás egyik velejárója?

Figyelt kérdés
2010. okt. 31. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Mennyi idős?


Nem álmos?

Vagy Neketek mást csinál ha álmos?

2010. okt. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%
Én azt hallottam hogy igen,nálunk is megy az orrdörgölés,néha elég durván! Először azt hittem valami allergia,de valaki mondta hogy a fogától is lehet.
2010. okt. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Egész nap nem lehet álmos.

16 hónapos, talán a felső rágók jönnek...És ma le nem szállt rólam.

Ha álmos, akkor a haját csavargatja :)

2010. okt. 31. 21:13
 4/8 anonim ***** válasza:
Na jó, azért ennyi mindent nem kéne a fogzásra kenni. Vidd el orvoshoz, mert tényleg lehet, hogy egy enyhe por allergia.
2010. okt. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem először fordul elő!
2010. okt. 31. 21:22
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
Nem lehet, hogy beszáradt "váladék" van az orrában? Megpróbáltál belecseppenteni és megorrszívózni egy kicsit?
2010. okt. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért mondom, hogy enyhe porallergia. Amitől még nem tüsszög, de mocskosul viszket az orra.
2010. okt. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is tettem fel hasonló kérdést.18hónapos volt a babám mikor a felső kéát szemfoga nőt.Egyfolytában az arcát dörzsölgette.Mikor kinőt el is maradt.Amugy én is gondoltam allergiára itattam vele calcimuskot és tovább csinálta.Most elmult 19hónapos az alsó szemfogak jönnek és ujra csinálja.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2010. okt. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!