Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 szobás, vagy 1 szoba nappali...

1 szobás, vagy 1 szoba nappalis lakásban ahol a konyha nincs leválasztva hogy laktok, hogy fértem el?

Figyelt kérdés
Hogy van berendezve? Veletek van a gyerek vagy ti a nappaliban?
2010. szept. 10. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekünk galériás lakásunk van, szóval ezzel nem sokat segítek. a galéria alatt van az amerikai konyha(nappali étkező konyha egyben), fürdőszoba wc, a galériában meg van egy nagy ágy, egy kiságy meg egy pelenkázó, ill ruhásszekrény a falban :) Mi nagyon jól elférünk, pont elég a hely, néha kicsit szűkös. lenn a tárolóban babakocsi, bicikli, a nappaliban pedig a hordozó :)

1hónapos a lányunk :)

2010. szept. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekünk van egy hálószobánk,meg egy nappali egybe van nyitva a konyhával,előszoba,fürdőszoba.A kislányunk egy szobába van velünk 1-éves,ott van a kiságya is,a nappaliban pedig vannak a játékok,hinta,komp,járóka,hát elég szűkös már a hely,ezért mi szeretnénk cserélni lakást,mert már olyan a nappalink,mint egy játszótér !
2010. szept. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1 szobánk van,ott alszik a baba,nappali konyhával egyben,a mi ágyunk a nappaliban van,éjjel nyitva,nappal összecsukva.Napközben a nappaliban játszik(tele van játékkal),ott rálátok a konyhából is.Egyenlőre még elférünk,de szeretnénk majd még egy babát,szerintem akkor lesz majd neccesebb!Nektek mekkora a lakás amugy?A miénk 46 négyzetméter.
2010. szept. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

38 m2. Van egy kis szoba, az lett a gyerekszoba, van ott egy kiságy szekrény pelenkázó, és tele is a szoba!

Nappalibkonyja egyben, egy pulttal elválasztva, mi itt alszunk a nyithatós kanapén. Piszok sok játéka van! 1,5 éves, de mindennel játszik, mindig valamit elővesz és elvan vele!

Albérlet ez most, mert vidéken van egy 2 szobás lakásunk, de ott nem volt meló így felköltöztünk pestre. 3 éve próbáljuk eladni de sikertelenül, volt hogy legoglalózták de nem tudták eladni a sajátjukat hogy megvegyék a miénket, így nem tudunk saját lakást venni itt pesten. Ez az albérlet szèp csendes zöld övezetben van jó helyen, havi 50+ rezsi, de ami nagyobb 1 szobával az már 80+ rezsi! Mikor ideköltöztünk pàrommal nagyon jól elfértünk, de most a ruhákat is alig tudom hol szárítani!

Mos egèsz héten azon gondolkodtam higy rendezzük át hogy lakhatóbb legyen:) mert a nappaliban van egy sátor házikó, valahogy a szobába be kéne rakni.

2010. szept. 11. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!