Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik etetőszéket vegyem 1...

Melyik etetőszéket vegyem 1 éves kisfiamnak? Melyiket és miért azt? Én nem tudok dönteni. Pici a konyha, IKEA Antilop és fa nem jöhet szóba.

Figyelt kérdés

1. [link]



2. [link]


3. [link]



4. [link]


5. [link]


2011. febr. 25. 06:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekünk ikeás van(fehér)

olcso és könnyü tisztitani.

2011. febr. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szintén ikeás, fehér, olcsó könnyű.

én ugyanezeket végignéztem, ugyanitt.:-)

második.

2011. febr. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzért egyiket se. Annyi van a Vaterán nagyobb kategóriájúak még olcsóbban. Anyósom 7000-ért vett Peg Prego Pappa etetőszéket szinte teljesen új volt. az sokkal strapabíróbb és több funkciós. Itthonra én is vettem egy ugyan olyat mondjuk én 10e-ért, de megérte. A barátnőméknek van hasonló amiket linkeltél, hát össze sem hasonlítható.
2011. febr. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szio

nekem top rider van,én is a vaterán vettem.nekem itt a 2. tetszik,de szerintem 1 évesnek mindegy milyet veszel hisz már nagy baba.

2011. febr. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egy egy évesnek már elég felesleges ilyet venni, a lányom 1,5 éves koráig volt hajlandó etetőszékbe ülni. Akkor vettem egy székmagasítósat, at egyik székre van rászerelve, az nagyon bevált, és olcsóbb is.
2011. febr. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Chicco Polly etetőszékünk van, ezt eladom , mert nekünk ez már "sok" és nagy helyet foglal. Tehát nem kell több funkciós és használt sem :)
2011. febr. 25. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!